شرکت تولید کننده روغن کلتکس ( روغن Caltex )

شرکت تولید کننده روغن کلتکس ( روغن Caltex ) در سال ۱۹۳۶ با عنوان «شرکت روغن تگزاس کالیفرنیا» شروع به کار کرد. این شرکت سرمایه‌گذاری مشترکی بین «شرکت نفت تگزاس» و شرکت «استاندارد اویل» کالیفرنیا بود.

در ابتدا کلتکس صرفا مواد نفتی به دست آمده از منابع بحرین را به فروش می‌رساند. نهایتاً دو کمپانی مادر در سال ۲۰۰۱ با یکدیگر ادغام شدند و کمپانی شورون را تأسیس کردند. کلتکس (Caltex) نام تجاری شرکت نفتی روغن شورون ( روغن Chevron ) است که در بیش از ۶۰ کشور دنیا شعبه دارد.

امروزه ۵۰ درصد از سهام کلتکس برای سهامداران استرالیایی‌ست. علاوه بر دو پالایشگاهی که در آنجا دارد، بیشتر جایگاه‌های پمپ بنزین استرالیا هم مال کلتکس است.

 

برای اطلاع از قیمت روغن کلتکس ، با دفتر ما با شماره ۲۲۰۱۰۵۵۵ – ۰۲۱ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

 

تاریخچه شرکت کلتکس:

تاریخچه طولانی کلتکس سال‌ها پیش وقتی آغاز شد که شرکت وارد کننده تمام نفت استرالیا یعنی Ampol، در اواخر دهه ۱۹۴۰ توانست در بورس اوراق بهادار استرالیا (ASX) قرار بگیرد.

هر دو شرکت کلتکس و امپل پالایشگاه‌های خود را در دهه ۱۹۵۰ و ۱۹۶۰ افتتاح کردند و از آن زمان رقابت سختی بر سر بازاریابی صنایع نفتی شروع شد. با گذشت زمان، امپلل توانست شرکت توتال (Total) را بدست آورد و کلتکس به دنبال خرید گلدن فلیس (Golden Fleece) رفت.

با این حال این دو شرکت هنوز کوچک به حساب می‌آمدند. تا این‌که در سال ۱۹۹۵ شراکتی را شروع کردند و نتیجه‌ش عظیم‌ترین بخش فروش و پالایشگاه در استرالیا شد.

این شرکت در زمینه همکاری شریک‌های بسیار قدرتمندی دارد. از نخستین همکاری‌های پالایشگاهی خودش در بحرین و عربستان سعودی گرفته تا پالایشگاه‌های سرمایه‌گذاری مشترکش که شامل چهارمین پالایشگاه بزرگ جهان در یوسو کره جنوبی است.

امروزه کلتکس این سنت را در تجارت خرده فروشی محصولات نفتی و روغن‌ها گسترش داده است. این شرکت با کشورهای مختلفی مثل استرالیا، فیلیپین و کره جنوبی همکاری دارد. همچنین در آسیا و آفریقای جنوبی با برندهای مشهور و قابل تحسینی مثل برگر کینگ (Burger King)، کارگاه‌های اتومبیل سازی بوش (Bosch) و کسب و کارهای غیر سوختی همکاری دارد.

 

شرکت پارس آسیا آرون نماینده فروش روغن کلتکس در ایران، به شما برای انتخاب روغن متناسب با نیاز خوتان مشاوره می دهد.

روغن Caltex

یکی از پمپ بنزین های شرکت کلتکس در استرالیا

دلیل کیفیت روغن کلتکس ( روغن Caltex ):

این شرکت سابقه بی‌نظیری در صنعت محصولات نفتی و به ویژه انواع روغن‌ها دارد. بنابراین بدیهی است که برای رسیدن به کیفیت عالی در تولیداتش، اهداف و مسیرهای مشخصی داشته باشد. کلتکس پنج شعار یا در واقع، پنج مسیر مشخص برای پیشرفت دارد که در تولید محصولاتش همیشه به آن‌ها عمل می‌کند.

  • همیشه برنده می‌شویم.
  • راه‌های جدیدی پیدا می‌کنیم.
  • راه‌های یافته را مال خود می‌کنیم.
  • برای مشتریان تفاوت ایجاد می‌کنیم.
  • هرگز دست از پشتیبانی نمی‌کشیم.

بنابراین خرید روغن Caltex ( روغن کلتکس ) به دلیل چنین ضمانت‌هایی، پیشنهاد می‌شود.

 

اگر اینجا کلیک کنید، می‌توانید برای سفارش روغن کلتکس مستقیما با ما تماس بگیرید

 

راز موفقیت شرکت کلتکس:

شرکت کلتکس با اتکا به ۵ اصلی که گفته شد، توانسته خیلی سریع به موفقیت برسد و در جذب و نگه‌داشت بهترین استعدادها عملکرد خوبی داشته باشد. راز این موفقیت طبق مستندات خود شرکت به این طریق به دست آمده است:

  • کلتکس به پیروزی متصل است: برای دستیابی به اهداف تجاری باید ایده‌های متنوعی را به یکدیگر وصل و متحد کرد. با این کار هر ایده‌ ساده‌ای می‌تواند به یک پیروزی بزرگ برسد.
  • کلتکس به دنبال کشف راه‌های تازه می‌گردد: یادگیری و توانایی هدایت تغییرات به سادگی به دست نمی‌آیند. باید هر ایده بزرگ و کوچکی را امتحان کنید تا در بلند مدت به این دو توانایی خاص برسید.
  • کلتکس صاحب ایده‌ است: سعی کنید همیشه پاسخگوی ایده‌های خودتان باشید. سپس با در نظر گرفتن خطرات احتمالی، شجاعت به خرج دهید تا بتوانید به راحتی درباره آن صحبت کنید.
  • کلتکس زندگی مشتریان را تغییر می‌دهد: مشتری‌های خودتان را بشناسید، آن‌ها را درستی بررسی کنید و بعد برای تجربه‌ها شخصیت‌پردازی کنید. این‌گونه است که می‌شود در راه آسان کردن زندگی مشتری‌ها قدم گذاشت.
  • کلتکس از مشتریانش بدون وقفه پشتیبانی می‌کند: اول از هر چیزی باید در کار با صداقت رفتار کنید. چه بین کارمندان و چه با مشتری‌ها. به طور مرتب یکدیگر را به چالش بکشید تا برای موقعیت‌های سخت ایمن شوید و به همین صورت پیشرفت کنید.

ما می‌توانیم مناسب ترین  روغن کلتکس برای تجهیزاتتان را به شما معرفی کنیم. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.
کافی است با شماره ۲۲۰۱۰۵۵۵ – ۰۲۱ تماس بگیرید.

 

خرید روغن Caltex ( روغن کلتکس ) در ایران:

شرکت پارس آسیا آون به طور رسمی واردکننده محصولات روغن کلتکس در ایران است. این شرکت به منظور تسهیل در خرید مصرف کنندگان ایرانی، افتخار دارد تا این محصولات با کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد. شما به راحتی می‌توانید روغن Caltex و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید.

کافی است با شماره ۲۲۰۱۰۵۵۵ – ۰۲۱ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین روغن را برای تجهیزاتتان انتخاب کنید و سفارش دهید.