شرکت تولید کننده روغن کلوبر

 

شرکت تولید کننده روغن کلوبر ( روغن Kluber ) در سال ۱۹۲۹ در کشور آلمان توسط تئودور کلوبر تاسیس شد. در آن زمان صنعت آلمان رو به رشد بود و صنایع مختلف به روغن نیاز داشتند. برای همین آقای کلوبر کارخانه‌ای تاسیس کرد تا نیازهای ایالت باواریای شمالی را برطرف کند. بعدها فردریش کلوبر پسر موسس، کمپانی را گسترش داد و شرکت دیگری برای روغن‌های معدنی در مونیخ تاسیس کرد.

مقر این شرکت ابتدا در شهر مونیخ بود. اما در جریان بمباران‌های جنگ جهانی دوم به طور کامل تخریب شد. در سال ۱۹۴۶ کلوبر بازسازی را شروع کرد و طی چند سال به بزرگترین توزیع کننده فرآورده‌های نفتی و روغنی تبدیل شد. بعد از چندین سال، کوبلر بزرگ تصمیم گرفت کارخانه را به گروه فرودنبرگ واگذار کند.

 

بعد از این اتفاق، شرکت کلوبر به یک کمپانی بین‌المللی و موفق تبدیل شد. کلوبر اکنون ده‌ها زیرمجموعه دارد و چند هزار کارمند در آن مشغول به فعالیت هستند. کلوبر همیشه به دنبال حل مشکلات مشتری‌ها و ارائه محصولاتی با بالاترین کیفیت به آنها بوده است.

 

ما می‌توانیم مناسب‌ترین روغن Kluber برای تجهیزات‌تان را به شما معرفی کنیم. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند. کافی است با شماره ۲۲۰۱۰۵۵۵ – ۰۲۱ تماس بگیرید.

 

روغن Kluber

شرکت پارس آسیا آرون توزیع کننده رسمی روغن کلوبر در ایران است

 

انواع روان کننده Kluber و معرفی سایر محصولات شرکت:

کلوبر برای تمام نیازهای مشتری‌ها روغن صنعتی تولید می‌کند. گریس، چسب و واکس، از محصولات دیگر این شرکت هستند.

محصولات کلوبر در زمینه‌های مختلفی کاربرد دارند:

  • پوشش روغنی ضخیم: این پوشش در مقایسه با روغن‌ها و گریس‌های معمولی مزایای زیادی دارد و در شرایط خاص مثل دمای بالا بهتر عمل می‌کند. پوشش مخصوص کلوبر، اصطکاک را کاهش می‌دهد و عمر دستگاه‌ها را بیشتر می‌کند. این پوشش روغنی برای کم کردن سایش و خوردگی فلزات هم موثر است
  • روغن‌های مقاوم در برابر خوردگی: اگر از تجهیزات در برابر خوردگی محافظت نکنید، مشکلاتی مثل سایش و اصطکاک به وجود می‌آید. روغن‌های مخصوص کلوبر با ترکیبات ویژه، جلوی آسیب دیدن ماشین‌ها و دستگاه‌ها به خاطر خوردگی را می‌گیرند.
  • روغن‌های هیدرو: دوام و پایداری از چالش‌های بزرگ صنایع مختلف به شمار می‌رود. روغن‌های هیدروی کلوبر با فناوری نوآورانه می‌توانند به صنایع برای افزایش پایداری و طول عمر دستگاه‌ها کمک کنند
  • اسپری‌های روغنی: با استفاده از این اسپری‌ها می‌توانید جاهایی که دسترسی نامناسبی دارند را روغن‌کاری کنید. این کار دستگاه‌ها را در برابر سایش مقاوم می‌کند
  • گریس‌ها: گریس‌ها بهترین انتخاب برای جلوگیری از اصطکاک و فرسایش هستند. استفاده از گریس باکیفیت، دستگاه‌های شما را در برابر رطوبت، آلودگی، خوردگی و سایش، محافظت می‌کند. گریس‌های کلوبر بهترین انتخاب برای شما خواهند بود
  • روغن‌های مخصوص پرداخت: عملیات پرداخت فلز از حساسیت بالایی برخوردار است و باید دقت زیادی در آن انجام شود. استفاده از روغن مناسب در کیفیت و سرعت این فرایند تاثیر زیادی دارد. باید روغنی استفاده شود که نهایت راحتی در استفاده و پاک کردن را داشته باشد. بلوبر توانسته روغنی با این مشخصات تولید کند. بنابراین می‌توانید از آن برای کارهای پرداخت فلز خود استفاده کنید.

 

برای اطلاع از قیمت روغن کلوبر ( روغن kluber )  ، با دفتر ما با شماره ۲۲۰۱۰۵۵۵ – ۰۲۱ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

 

این موارد تنها بخشی از محصولات شرکت کلوبر هستند. کمپانی آلمانی بیشتر از ۲۰۰۰ محصول تخصصی برای کارهای مختلف به بازار عرضه کرده است. صنایع مختلف مثل تولید ابزارآلات، راه‌آهن، شیشه‌سازی، پلاستیک، نساجی و داروسازی، محصولات کلوبر را در کارخانه‌های خود استفاده می‌کنند.

 

اگر اینجا کلیک کنید، می‌توانید برای سفارش روغن کلوبر مستقیما با ما تماس بگیرید

 

کلوبر همچنین طبق توافق‌های صورت گرفته، محصولاتش را سازگار با محیط زیست تولید می‌کند. قرار است انرژی مورد نیاز کارخانه‌های کلبوبر از منابع تجدیدپذیر تامین شود تا حجم تولید گازهای گلخانه‌ای کاهش پیدا کند.

بنابراین با خرید روغن کلوبر خیال‌تان از هر نظر راحت خواهد بود.

 

خرید روغن کلوبر (روغن Kluber ) در ایران:

شرکت پارس آسیا آون به طور رسمی واردکننده روغن کلوبر در ایران است. این شرکت به منظور تسهیل در خرید مصرف‌کنندگان ایرانی، افتخار دارد تا این محصولات باکیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد. شما به راحتی می‌توانید روغن kluber و صدها محصول صنعتی دیگر را سفارش دهید.

کافی است با شماره ۲۲۰۱۰۵۵۵ – ۰۲۱ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب‌ترین روغن را برای تجهیزات‌تان انتخاب کنید و سفارش دهید.