شرکت تولید کننده روغن DEA

 

شرکت تولید کننده روغن DEA شرکتی بین‌المللی است که در زمینه نفت و گاز فعالیت می‌کند. دفتر این کمپانی در شهر‌هامبورگ آلمان قرار دارد. DEA اکنون زیرمجموعه شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز «L1 Energy» است. DEA در زمینه اکتشاف میدان‌های گازی در آلمان فعالیت می‌کند.

DEA مخفف کلمه «Deutsche Erdöl-Aktiengesellschaft» (به انگلیسی : Deutsche petroleum corporation) به معنی شرکت نفتی آلمان است. در سال ۱۸۹۹ میلادی، فردی ۲۵ ساله به اسم رادولف نولنبرگ شرکت DTA را تاسیس کرد.

این کمپانی در ابتدا در زمینه حفاری فعالیت داشت. اما بعدها صاحب چند میدان نفتی شد و به صورت شرکتی مستقل درآمد.

 

شرکت پارس آسیا آرون نماینده فروش روغن DEA در ایران، به شما برای انتخاب روغن متناسب با نیاز خودتان مشاوره می‌دهد

تأسیس شرکت تولید کننده روغن DEA:

 

روغن DEA

سکوی نفتی شرکت تولید کننده روغن دئا در سده ۱۹ میلادی

بعد از اکتشاف نفت خام توسط این شرکت، تجارت جدیدی شکل گرفت و از دل آن کمپانی امروزی DEA بیرون آمد. تاریخ رسمی ‌تاسیس DEA سال ۱۹۱۱ میلادی است.

در سال ۱۹۱۷ شرکت DEA برای اولین بار در جهان، در منطقه آلزاس فرانسه یک چاه عمیق نفتی حفاری کرد. تا قبل از این کار، نفت به وسیله چاه‌های سطحی و نزدیک به زمین استخراج می‌شد. DEA در سال‌های بعد ماجراهای مختلفی را تجربه کرد.

زمینه‌های گسترش کمپانی آلمانی و آغاز تلاش‌ها برای توسعه بیشتر، در سال ۱۹۳۱ شکل گرفت. یک کمپانی به اسم وینترشال که در زمینه نمک معدنی پُتاس فعالیت می‌کرد، تصمیم گرفت کار استخراج نفت خام را هم شروع کند. وینترشال تجارت جدید خود را اطراف شهر‌ هانوفر آغاز کرد؛ همان جایی که DEA هم حضور داشت. برای همین این دو شرکت به رقیب یکدیگر تبدیل شدند.

ما می‌توانیم مناسب‌ترین روغن DEA را برای تجهیزاتتان را به شما معرفی کنیم. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند. کافی است با شماره ۲۲۰۱۰۵۵۵ – ۰۲۱ تماس بگیرید.

 

DEA  در زمان جنگ جهانی دوم:

DEA و وینترشال در جریان جنگ جهانی نقش مهمی‌ در اقتصاد آلمان داشتند. این دو شرکت در اروپای شرقی و غربی هم ذخایر نفتی ایجاد کردند. اگر فعالیت‌های DEA نبود، آلمان نمی‌توانست جنگ و هزینه‌های سرسام‌آور آن را مدیریت کند. در دهه ۱۹۵۰ میلادی کمپانی DEA موفق شد یک میدان گازی بزرگ در منطقه دهدن آلمان کشف کند. در سال‌های بعدی اهمیت اکتشاف گاز به شدت افزایش پیدا کرد. این ماده حتی در یک دوره در مقایسه با نفت اهمیت بیشتری پیدا کرد.

بعد از جنگ جهانی دوم، DEA توانست فعالیت‌های خود را بیشتر گسترش دهد. کمپانی آلمانی به اکتشاف نفت در لیبی، عمان و دبی روی آورد و توانست موفقیت‌های زیادی کسب کند. در سال ۱۹۷۳، DEA در عملیات اکتشاف میدان نفتی نروژ هم شرکت کرد.

 

برای اطلاع از قیمت روغن DEA ، با دفتر ما با شماره ۲۲۰۱۰۵۵۵ – ۰۲۱ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

 

 شرکتDEA  در سال‌های اخیر:

 

روغن WintershallDEA

یکی از سکوهای نفتی شرکت تولید کننده روغن WintershallDEA در حال حاضر

از سال ۱۹۸۵ میلادی، DEA و وینترشال در حال کار روی بزرگترین میدان نفتی آلمان در سواحل دریای شمال فعالند. در سال‌های بعدی DEA بیشتر در میدان‌های نفتی مصر و نروژ فعالیت داشت. در سال ۲۰۱۷ شرکت آلمانی در مکزیک هم اکتشاف‌های خود را آغاز کرد. DEA به خاطر تلاش زیاد در استخراج نفت میدان‌های خلیج مکزیک و اوگاریو، توانست تنها در یک سال به جایگاه مهمی ‌در بازار آپ‌استریم برسد.

سرانجام در سال ۲۰۱۹ کمپانی‌های وینترشال و DEA با یکدیگر ادغام شدند و شرکت وینترشال DEA شکل گرفت. اکنون وینترشال DEA به عنوان بزرگترین شرکت نفتی و گازی مستقل در اروپا شناخته می‌شود. بیشتر از ۳ هزار نفر در سراسر دنیا در این شرکت مشغول به کار هستند. وینترشال DEA هر روز بیشتر از ۵۷۵ هزار بشکه نفت تولید می‌کند.

 

اگر اینجا کلیک کنید، می‌توانید برای سفارش روغن DEA مستقیما با ما تماس بگیرید

 

تعهد DEA به محافظت از محیط زیست:

 

روغن وینترشال DEA

شرکت تولید کننده روغن WintershallDEA در زمینه کاهش گازهای گلخانه ای و کارهای محیط زیستی هم فعال است. این شرکت اعلام کرده که تمرکز اصلی خود را روی اکتشاف میدان‌های گازی و توسعه این سوخت پاک می‌گذارد. به همین دلیل، وینترشال DEA اکنون بیشتر در کشورهای روسیه و نروژ که بزرگترین میدان‌های گازی جهان را دارند، فعالیت می‌کند.

وینترشال DEA اعلام کرده که خودش را به توافق آب و هوایی پاریس متعهد می‌داند. کمپانی آلمانی در زمینه فناوری و توسعه تکنولوژی های جدید در رابطه با صنعت نفت و گاز هم فعال است و توانسته موفقیت‌های زیادی به دست بیاورد.

 

خرید روغن DEA در ایران:

شرکت پارس آسیا آون به طور رسمی واردکننده روغن DEA در ایران است. این شرکت به منظور تسهیل در خرید مصرف‌کنندگان ایرانی، افتخار دارد تا این محصولات باکیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد. شما به راحتی می‌توانید روغن دی ای ای و صدها محصول صنعتی دیگر را سفارش دهید.

 کافی است با شماره ۲۲۰۱۰۵۵۵ – ۰۲۱ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب‌ترین روغن را برای تجهیزات‌تان انتخاب کنید و سفارش دهید.