شرکت تولید کننده روغن Sullair ( روغن سالیر )

 

شرکت تولید کننده روغن Sullair ( روغن سالیر ) در اصل تولیدکننده عمده کمپرسورهای هوای دوار قابل حمل و ثابت است که برای استفاده تجاری و صنعتی طراحی می‌شوند. سالیر در سال ۱۹۶۵ در شهر میشیگان استقرار یافت و دارای تاسیساتی است که بسته‌ها و سیستم‌های کمپرسور هوا را در سراسر جهان توزیع و پشتیبانی می‌کند.

این شرکت همچنین دارای امکانات تولیدی در سوژو‌، جیانگ سو، شنژن‌ و گوانگدونگ در چین است و به بازارهای آسیا و استرالیا هم محصول ارائه می‌دهند. سالیر در دندنونگ جنوبی‌، ملبورن، و در انگلستان شعبه‌هایی دارد که بازارهایی در EMEA (اروپا، خاورمیانه، آفریقا) را پوشش می‌دهند.

هیتاچی (Hitachi) یکی از معروف‌ترین شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات الکترونیکی و صنعتی در ژاپن است که توانست در سال ۲۰۱۷ سالیر را بخرد.

 

برای اطلاع از قیمت روغن Sullair ، با دفتر ما با شماره ۲۲۰۱۰۵۵۵ – ۰۲۱ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

 

تاریخچه شرکت سالیر:

بیش از ۵۰سال شرکت سالیر در اوج تولیدکنندگان کمپرسورهای هوا بوده است. آن‌ها جزء اولین کسانی بودند که در کمپرسورهای هوای خود فناوری پیچ‌های دوار را اجرا کردند و ماشین‌های سالیر به دلیل دوام افسانه‌ای خود در سراسر جهان مشهور هستند.

سالیر با کارمندان سخت‌کوشی که دارد باعث پیشرفت‌های زیادی در این صنعت شد و نوآوری خاصی را وارد این عرصه کرد.

 

شیوه منحصر به فرد شرکت تولید کننده روغن Sullair در کنترل کیفیت:

 

روغن Sullair

یکی از شعبه های شرکت Sullair در استرالیا

کیفیت تولیدات سالیر بر اساس استراتژی خاصی آزمایش می‌شود که به این صورت است:

کیفیت با توجه به شخصیت هر فرد تعریف‌های مختلفی دارد. بنابراین شرکت سالیر آن را چیزهای مختلف برای افراد مختلف تعریف می‌کند. این موضوعی است که همه شرکت‌ها در مورد آن صحبت می‌کنند و تقریباً همه آن‌ها آرزوی دستیابی به آن را دارند. با این حال بسیاری هستند که آن را درک نمی‌کنند، برخی بدون برنامه جلو می‌روند، تعداد معدودی می‌توانند به آن دست یابند و شرکت‌های خیلی کمی هستند که به طور کامل به این هدف می‌رسند.

در سالیر معنای کیفیت مشخص است. به جرات می‌توان گفت که محصولات و خدمات سالیر هستند که این شرکت را توصیف می‌کنند‌، همین موضوع باعث می‌شود تا مدام در تلاش‌های مستمر باشند که کیفیت خود را حفظ کنند.

سالیر در تمام خدماتش تعهد خاصی را برای رضایت مشتری و کیفیت محصولاتش ارائه می‌دهد. در واقع آن‌ها بازاریابی را پلی می‌بینند به سوی افزایش کیفیت خدماتشان.

 

 

ویژگی‌های شرکت Sullair:

مفهوم ارزش در سالیر به معنای چگونگی درک، تعریف و اندازه‌گیری مشتریان از محصولات و خدمات شرکت است. آن‌ها متعهد هستند با رعایت ارزش‌های اصلی خود بتوانند تجربه خوبی را برای مشتریان بسازند. طبق گفته‌های مدیر شرکت، این موارد به شرح زیر هستند:

  • تعهد بی‌قید و شرط برای رضایت مشتری و بالاترین سطح کیفی در تمام کارهایی که شرکت انجام می‌دهد.
  • شرکت سالیر خود را مسئول می‌داند تا با همه افراد، چه کارمند و چه مشتری، با احترام و انصاف رفتار کند و ارتباط‌ها تا جای ممکن دو طرفه، صریح و آزاد باشند.
  • در همه زمان‌ها باید نسبت به مشتریان خود صادق و راستگو باشند.
  • این شرکت بی‌وقفه، در حالی که پذیرای ایده‌های جدید است به دنبال راه‌هایی برای پیشرفت تمامی کارمندان و مشتریان خودش هم می‌گردد.

 

ما م‌یتوانیم مناسب ترین  روغن سالیر برای تجهیزات‌تان را به شما معرفی کنیم. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.
کافی است با شماره ۲۲۰۱۰۵۵۵ – ۰۲۱ تماس بگیرید.

 

روغن Sullair و  سایر محصولات شرکت:

در زمینه تولید، شرکت سالیر به طور کلی سه گروه محصول اصلی دارد:

  1. کمپرسور هوای قابل حمل: حمل و نقل دستگاه‌های کمپرسور هوا در بسیاری از کسب و کارها سخت و آزادهنده هستند. بیش‌تر مدل‌های ساخته شده در شرکت سالیر قابل حمل هستند یا می‌توانند در وسایل نقلیه هم قرار یگیرند. انواع روغن‌های سالیر هم تولید می‌شوند که مخصوص این دستگاه‌ها هستند.
  2. کمپرسور ثابت: این سیستم‌های کمپرسور به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در یک موقعیت ثابت قرار بگیرند. بنابراین بیش‌تر در موارد صنعتی از این مدل استفاده می‌شود. به همین دلیل مهم است که به لوازم جانبی آن‌ها مثل روغن‌ها دسترسی راحتی داشته باشید.
  3. قطعات اصلی تجهیزات تولید شده: همان‌طور که توضیح دادیم، خیلی مهم است تا لوازم جانبی محصولات سالیر را حتماً اصل و از خود شرکت تهیه کنید. بنابراین یکی از تولیدات خود شرکت تولید قطعات اصلی و جانبی دستگاه‌ها است. از روغن‌ سالیر گرفته تا کابل برق مخصوص.

 

اگر اینجا کلیک کنید، می‌توانید برای سفارش روغن سالیر مستقیما با ما تماس بگیرید

 

خرید روغن Sullair در ایران:

شرکت پارس آسیا آون به طور رسمی واردکننده روغن سالیر در ایران است. این شرکت به منظور تسهیل در خرید مصرف کنندگان ایرانی، افتخار دارد تا این محصولات با کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد. شما به راحتی می‌توانید روغن Sullair  و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید.

کافی است با شماره ۲۲۰۱۰۵۵۵ – ۰۲۱ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین روغن را برای تجهیزات‌تان انتخاب کنید و سفارش دهید.