شما اینجا هستید:صفحه اصلی>برند, روغن shell ( روغن شل ), روغن دنده, کاربرد>روغن شل DONAX CFD 60

روغن شل DONAX CFD 60

نام جدید: Shell Spirax S5 CFD M 60

موارد استفاده روغن شل DONAX CFD 60 :

روغن Shell Spirax S4 CX 60 برای استفاده در کلیه محورها و محورهای نهایی Caterpillar که در حال حاضر Cat FD-1 مشخص می کند، توصیه می شود.

 همچنین می توان از این روغن در انتقال هایی که نیاز به مایعات TO-4 دارند که حاوی مواد اصطکاکی نیستند، استفاده کرد.

استفاده از Shell Spirax S4 CX 60 برای درایوهای نهایی که دارای ترمز هستند توصیه نمی‌شود. همچنین نباید از آن در موتورها‌، گیربکس ها یا سیستم های هیدرولیک استفاده شود.

تماس بگیرید

توضیحات

با روغن ‌SHELL DONAX CFD 60 بیشتر آشنا شوید

روغن شل DONAX CFD 60 امروزه به خاطر تغییرات ایجاد شده در نام گذاری محصولات شل، با نام Shell Spirax S5 CFD M 60 نیز شناخته می‌شود.

عملکرد این روغن shell برای محورها و درایوهای نهایی (پایانی) وسایل نقلیه‌ای که خارج از بزرگراه فعالیت می‌کنند، عالی ا‌ست.

روغن شل DONAX CFD 60 به طور خاص برای استفاده در درایوهای نهایی و اکسل (محور) وسایل نقیله خارج از بزرگراهی طراحی و تولید شده است.

 این روغن محافظت درجه یکی را به چرخ‌دنده‌ها، یاتاقان‌های موجود در چرخ‌دنده‌های باریم، دیفرانسیل‌ها، درایوهای نهایی و محورهای ارائه می‌دهد.

روغن شل DONAX CFD 60 استاندارد Cat FD-1 final drive axle oil (FDAO) را از سر می‌گذراند و برای استفاده مداوم در دماهای شدید در وسایل نقلیه خارج از جاده توسعه یافته است.

 

برای اطلاع از قیمت روغن ‌SHELL DONAX CFD 60 با دفتر ما با شماره ۵۵۵ ۱۰ ۲۲۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

 

 SHELL DONAX CFD 60 ، محافظتی عالی در برابر خوردگی و زنگ زدگی مس ارائه می‌دهد و علاوه بر این مهار کننده‌هایی برای کنترل اکسیداسیون و تشکیل رسوب دارد و از فلزات آهنی و غیر آهنی در برابر خوردگی محافظت می‌کند. این روغن همچنین از کف کردن جلوگیری می‌کند.

 

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن‌ SHELL DONAX CFD 60 ، مستقیما با ما تماس بگیرید

 

 ویژگی‌ها و مزایای روغن شل DONAX CFD 60 :

  • چرخه مصرف بهینه و برتر.
  • محافظ برتر در برابر خوردگی.
  • چرخه عمر بالا .

خرید روغن‌ SHELL DONAX CFD 60 در ایران:

شرکت پارس آسیا آون به طور رسمی واردکننده روغن‌ SHELL DONAX CFD 60 در ایران می‌باشد. این شرکت به منظور تسهیل در خرید مصرف کنندگان ایرانی، افتخار دارد تا این محصولات با کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد. شما به راحتی می‌توانید روغن‌ SHELL DONAX CFD 60 (که با اسم Shell Spirax S5 CFD M 60 نیز شناخته می‌شود) و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید.

ما می‌توانیم مناسب ترین  گریس‌ Shell برای تجهیزات‌تان را به شما معرفی کنیم. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.
کافی است با شماره ۵۵۵ ۱۰ ۲۲۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

 

shell.com