روغن CPI 1507

کاربردهای روغن 1507 CPI:

  • تبرید پروپلین.
  • کمپرسورهای دوار پیچ‌خورده.
  • کمپرسورهایی با سیستم گریز از مرکز.
  • پمپ‌های خلا حلقه مایع.

تماس بگیرید

توضیحات

با روغن ‌CPI 1507 بیشتر آشنا شوید

روغن CPI 1507 یک روان‌کننده کمپرسور برودتی پروپیلن است.

این روغن با استفاده از یک مایع پایه پلی آلکیلن گلیکولِ (PAG) ممتاز و به همراه مجموعه کامل و بی‌نظیری از بهترین‌ ادیتیو‌های در بازار، طراحی شده‌ است. به همین علت روغن سی ‌پی‌ آی ۱۵۰۷ یکی از بهترین انتخاب‌های ممکن برای استفاده در سیستم‌هایی‌ است که با گاز‌های هیدروکربنی کار می‌کنند.

لازم به ذکر است که این روغن‌ سی پی آی بطور خاص تولید شده‌اند تا با گازهای هیدروکربنی بسیار کم واکنش دهند و در آن‌ها حل نشوند.

این روان کننده‌های کمپرسور از پایداری اکسیدکننده و حرارتی عالی برخوردار هستند و به همین دلیل امکان استفاده از این روان کننده‌ها بدون تشکیل رسوب، ایجاد لاک، خوردگی و یا بخار شدن، در طیف گسترده‌ای از دماها و شرایط، محیا است؛ به ویژه اگر گاز اکسیژن نیز در سیستم برودتی پروپیلن حضور داشته باشد.

شاخص ویسکوزیته بالا (VI) روغن CPI 1507 را قادر می سازد تا در محدوده وسیعی از دماها و ترکیبات متفاوتی از گازها کار کند و درنتیجه با تغییرات جزئی در ویسکوزیته در مقایسه با انواع دیگر روان کننده‌ها روبرو ‌شود.

 

برای اطلاع از قیمت روغن CPI 1507 با دفتر ما با شماره ۵۵۵ ۱۰ ۲۲۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

 

روغن CPI 1507 مخصوصاً در شرایط و محیط‌هایی با دمای بالا و جریان گاز سنگین از مزیت بالایی برخوردار است. زیرا که نوسانات این روغن کم است که به طور خاص موجب می‌شود تا در جریان گاز از روانکاری اندکی بهره‌مند شویم. در نتیجه هرگونه خوردگی و تخریب در دماهای بالا، به هیچ‌عنوان رسوب و یا ایجاد لاک را به همراه نخواهد داشت.

 

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن CPI 1507 مستقیما با ما تماس بگیرید

 

ویژگی‌ها و مزایای روغن سی پی آی ۱۵۰۷:

  • روغن CPI 1507 به علت رقت قابل اغماض آن با هیدروکربن‌ها، در هیدروکربن‌ها نامحلول است.
  • این روغن روانکاری بی‌نظیری دارد و باعث بالا رفتن راندمان و کاهش هزینه‌های بهره‌برداری می‌شود.
  • روغن سی ‌پی ‌آی ۱۵۰۷ از منظر اکسیداتیو پایدار است و به همین دلیل منجر به بالاتر رفتن عمر سیستم می‌شود.
  • دارای ایندکس ویسکوزیته بالا که بدین معنی است که در طیف وسیعی از دماها، تغیرات ویسکوزیته بسیار کمی را شاهد خواهید بود.

خرید روغن CPI 1507 در ایران:

شرکت پارس آسیا آون به طور رسمی واردکننده روغن‌ CPI 1507 در ایران می‌باشد. این شرکت به منظور تسهیل در خرید مصرف کنندگان ایرانی، افتخار دارد تا این محصولات با کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد. شما به راحتی می‌توانید روغن‌ CPI 1507 و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید.

 

ما می‌توانیم مناسب ترین روغن کمپرسور برودتی  را برای تجهیزات‌تان را به شما معرفی کنیم. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

کافی است با شماره ۵۵۵ ۱۰ ۲۲۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

 

 

cpifluideng.com