توضیحات

روغن MARLOTHERM LH
( روغن مارلوترم LH )

روغن MARLOTHERM LH (روغن مارلوترم LH ) یکی از روغن های انتقال حرارت از خانواده روغن مارلوترم میباشد. در بین تمام روغن های انتقال حرارتی که در صنعت استفاده میشود انواع روغن انتقال حرارت Marlotherm جزو روغن های شناخته شده میباشند که توسط دو کمپانی بزرگ Sasol و Chemgroup تولید میشوند.

 

برای اطلاع از قیمت روغن MARLOTHERM LH با دفتر ما با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

 

آشنایی با روغن MARLOTHERM LH (روغن مارلوترم LH ) :

 

روغن MARLOTHERM LH یک روغن انتقال حرارت سینتتیک با کارایی بالا برای استفاده در فاز مایع و در فاز بخار مایع در سیستم های انتقال حرارت بسته است. حد استفاده بالا در دمای خروجی هیتر ۳۶۰ درجه سانتیگراد (۶۸۰ درجه فارنهایت) است. دمای فیلم روغن نباید از حد ۳۸۰ درجه سانتیگراد (۷۱۶ درجه فارنهایت) به طور قابل توجهی یا برای مدت طولانی بیشتر شود.

روغن MARLOTHERM LH در فاز مایع ترجیحاً در سیستمهای بدون فشار در دمای عملیاتی از ۰ تا ۲۸۰ درجه سانتیگراد (۳۲ درجه فارنهایت تا ۵۳۶ درجه فارنهایت) استفاده می شود. با توجه به رفتار مناسب ویسکوزیته، این روغن انتقال حرارت یک سیال انتقال حرارت ایده آل برای فرآیندهای گرمایش و سرمایش است.

 

موارد کاربرد روغن MARLOTHERM LH :

 

  • روغن مارلوترم LH در مبدل های حرارتی معمولی، انتقال حرارت مناسبی را در محدوده دمایی حدود ۰ درجه سانتی گراد و زیر آن فراهم میکند.
  • مناسبترین گزینه برای کنترل دما در خطوط لوله، راکتورها و ماشین آلات گرمایشی است. این تجهیزات با استفاده از یک سیستم انتقال حرارت مرکزی گرم و سرد عمل میکنند. همچنین در سیستم هایی که چندین مصرف کننده باید در سطح دمای بسیار متفاوت عرضه شوند گزینه ایده آلی است.
  • در سیستم های تحت فشار می توان در دمای کار بالاتر از ۲۸۰ درجه سانتیگراد از این روغن استفاده کرد. مزیت استفاده از روغن Maloterm LH در این محدوده دمایی در مقایسه با شرایط “بی فشار” نسبت به روغن MARLOTHERM SH در هر مورد جداگانه باید ارزیابی شود. با توجه به دامنه جوش حدود ۴ درجه سانتیگراد، روغن MARLOTHERM LH همچنین می تواند در مرحله بخار مایع استفاده شود. به عنوان مثال، برای خنک کننده راکتور در فرآیندهای گرمازا.
روغن Marlotherm LH

دمای کارکردی روغن Marlotherm LH

 

ما میتوانیم مناسب ترین روغن انتقال حرارت برای تجهیزاتتان را به شما معرفی کنیم. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.
کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید.

 

کارخانجات انتقال حرارت حاوی روغن MARLOTHERM LH بدون مشکل در دمای پایین تا حدود ۳۰- درجه سانتیگراد (۲۲- درجه فارنهایت) با استفاده از پمپ های گریز از مرکز با مهر و موم مکانیکی چرخان یا درایو آهنربای دائمی شروع به کار می کنند.

در سیستم هایی که از روغن MARLOTHERM LH استفاده میشود، پیشنهاد میشود برای جلوگیری از اکسیداسیون خطوط لوله عملیات پسیویشن با استفاده از گازهای بی اثر استفاده شود. نیتروژن یک گاز بی اثر مناسب است.

روغن MARLOTHERM LH روغنی است که در دماهای بسیار بالا از نظر حرارتی کاملا پایدار است.

 

چگونگی خرید روغن MARLOTHERM LH در ایران:

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن MARLOTHERM LH میباشد. شما به راحتی میتوانید روغن مالوترم LH و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین روغن را برای تجهیزاتتان انتخاب کنید و سفارش دهید.