توضیحات

روغن MARLOTHERM N
( روغن مارلوترم N )

روغن MARLOTHERM N (روغن مارلوترم N ) یکی از روغن های انتقال حرارت معروف از خانواده روغن مارلوترم میباشد. در بین تمام روغن های انتقال حرارتی که در صنعت استفاده میشود انواع روغن انتقال حرارت Marlotherm جزو روغن های شناخته شده میباشند که توسط دو کمپانی بزرگ Sasol و Chemgroup تولید میشوند.

 

برای اطلاع از قیمت روغن MARLOTHERM N با دفتر ما با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

 

آشنایی با روغن MARLOTHERM N (روغن مارلوترم N ) :

 

روغن Maloterm N (روغن مارلوترم N ) یک روغن انتقال حرارت آلی سینتتیک، برای استفاده در فاز مایع در سیستم های انتقال حرارت بسته و بدون فشار است و به جای روغن های معدنی قابل استفاده است. این روغن برای استفاده در محدوده دمای  ۳۰۲ درجه فارنهایت (۱۵۰ درجه سانتیگراد) تا ۵۷۲ درجه فارنهایت (۳۰۰ درجه سانتیگراد) توصیه می شود.

پایداری بسیار بالا در برابر تخریب حرارتی روغن مارلوترم N امری ثابت شده است. به ویژه در شرایطی که از قرار گرفتن در معرض هوا کاملاً جلوگیری می شود استفاده از این روغن بسیار مناسب است. روغن مارلوترم N بدون نیاز به ردیابی گرما می تواند در سیستم هایی که نیاز به دمای شروع تا حداقل ۱۴- درجه فارنهایت (-۱۰ درجه سانتیگراد) دارند، استفاده شود. این روغن انتقال حرارت خوردگی ایجاد نمیکند و با واشرهای گرافیتی خالص، PTFE و فلورولاستومر سازگار است.

دمای کارکردی روغن Marlotherm N

دمای کارکردی روغن Marlotherm N

خرید روغن MARLOTHERM N در ایران:

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن MARLOTHERM N میباشد. شما به راحتی میتوانید روغن مالوترم N و صدها روغن انتقال حرارت دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین روغن را برای تجهیزاتتان انتخاب کنید و سفارش دهید.