توضیحات

روغن MARLOTHERM SH
( روغن مارلوترم SH )

روغن MARLOTHERM SH ( روغن مارلوترم SH ) یکی از روغن های انتقال حرارت از خانواده روغن مارلوترم میباشد. در بین تمام روغن های انتقال حرارتی که در صنعت استفاده میشود انواع روغن انتقال حرارت Marlotherm جزو روغن های شناخته شده میباشند که توسط دو کمپانی بزرگ Sasol و Chemgroup تولید میشوند.

 

برای اطلاع از قیمت روغن MARLOTHERM SH با دفتر ما با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

 

آشنایی با روغن MARLOTHERM SH (روغن مارلوترم SH ) :

روغن MARLOTHERM SH یک روغن انتقال حرارت سینتتیک با کارایی بالا جهت استفاده در فاز مایع در سیستم های انتقال حرارت بسته است و می تواند بدون تحت فشار نگه داشتن در کل محدوده کاری مورد استفاده قرار گیرد. نقطه جوش این روغن در فشار اتمسفر بالاتر از حد مجاز است. روغن مارلوترم SH در محیط انتقال حرارت تا حداکثر دمای ۳۵۰ درجه سانتیگراد قابل استفاده است. همچنین دمای غشا روغن نباید به طور قابل توجهی یا برای مدت طولانی از ۳۸۰ درجه سانتیگراد (۷۱۶ درجه فارنهایت) تجاوز کند.

روغن روغن مارلوترم SH برای گرمایش غیرمستقیم راکتورها، خطوط پلیمریزاسیون، ستونهای تقطیر، مبدلهای حرارتی و سیستمهای بازیابی حرارت مناسب است.

روغن MARLOTHERM SH همچنین برای استفاده در سیستم های گرمایش و سرمایش مناسب است. مشخصات فنی روغن مالوترم SH را نیز می توان با نیازهای خاص یک سیستم مطابقت داد و با مخلوط کردن با روغن MARLOTHERM LH بهینه کرد.

نیروگاه های انتقال حرارت که از این روغن استفاده میکنند را می توان در محیط هایی با دمای پایین (تا ۵- درجه سانتیگراد) راه اندازی کرد. اگر تجهیزات شما در محیطی زیر دمای ۵- درجه سانتیگراد است پس از خاموش شدن دستگاه باید از سرد شدن ناگهانی روغن مارلوترم SH جلوگیری کنید یا با مخلوط کردن این روغن با مقدار مناسب از روغن MARLOTHERM LH می توانید ویسکوزیته روغن را کاهش دهید که این امر مانع از آسیب رسیدن به روغن و تجهیزات شما میشود.

 

روغن Marlotherm SH

دمای کارکردی روغن Marlotherm SH

 

ما میتوانیم مناسب ترین روغن انتقال حرارت برای تجهیزاتتان را به شما معرفی کنیم. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.
کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید.

 

تا زمانی که سیستم در دمایی زیر نقطه جوش روغن MARLOTHERM LH کار کند ، میتوان بدون نگرانی روغن MARLOTHERM LH با روغن MARLOTHERM SH ترکیب کرد.

در دمای عملیاتی بالاتر از نقطه جوش MARLOTHERM LH، ابتدا لازم است بررسی کنید که آیا تجهیزات انتقال حرارت برای کار در فشار بالاتر تأیید شده است یا خیر.

در سیستم هایی که از روغن MALOTERM SH استفاده میشود، پیشنهاد میشود برای جلوگیری از اکسیداسیون خطوط لوله عملیات پسیویشن با استفاده از گازهای بی اثر استفاده شود. نیتروژن یک گاز بی اثر مناسب است.

روغن MARLOTHERM SH روغنی است که در دماهای بسیار بالا از نظر حرارتی کاملا پایدار است.

در صورتی که تعمیر و نگهداری مناسبی داشته باشید میتوانید برای چندین سال بدون هیچ مشکلی از روغن MARLOTHERM SH استفاده کنید.

 

چگونگی خرید روغن MARLOTHERM SH در ایران:

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن MARLOTHERM SH میباشد. شما به راحتی میتوانید روغن مارلوترم SH و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین روغن را برای تجهیزاتتان انتخاب کنید و سفارش دهید.