شما اینجا هستید:صفحه اصلی>برند, روغن Shell ( روغن شل ), روغن محافظ, کاربرد>گریس شل ‌Alvania SDX

گریس شل ‌Alvania SDX

نام جدید: Shell Gadus S2 V1000AD

موارد استفاده‌ گریس شل ‌Alvania SDX :

  • قلاب‌ها و دکمه‌‎های سخت حرکت‌کننده.
  • برای یاتاقان‌هایی با سرعت کم و ژورنال‌های صنعتی.
  • مناسب برای زمانی که شوک بار زیاد باشد.

تماس بگیرید

توضیحات

با گریس شل ‌Alvania SDX بیشتر آشنا شوید

گریس شل Alvania SDX2 ، یک گریس حاوی روان‌کننده جامد است که اخیرا با نام Shell Gadus S2 V1000AD نیز شناخته می‌شود. گریس ‌Shell Alvania SDX را به عنوان یک روان‌کننده کامل می‌شناسند که حتی در سخت‌ترین شرایط هم عملکرد فوق‌العاده‌ای دارد. این گریس دارای یک گرید NLGI زیر میباشد:

  • گریس ۲ Shell Gadus S2 V1000AD

گریس Shell Alvania SDX  کارآیی بالایی در روانکاری یاتاقان‌های تحت سخت‌ترین شرایط، دارد. این ماده بر پایه گریس‌های سنگین ترکیبی و سنگین‌کننده صابون لیتیوم/کلسیم ساخته شده. به همین خاطر  گریس‌ شل مالیوس آلوانلا اس‌دی‌اکس ۲ در شرایط فشار شدید بسیار کاربردی است.

این گریس طوری فرمولیزه شده که خواص ضد سایش و ضد خوردگی داشته باشد.  افزودن دی‌سولفید مولیبدن هم مقاومت بیشتری در برابر بارگذاری شوک ایجاد کرده است.

سطوح ابزارآلات شما چه جدید باشند و چه آسیب دیده، استفاده از این گریس برای بدست آوردن بهترین نتیجه ممکن، توصیه می‌شود.

 

برای اطلاع از قیمت گریس ‌Shell Alvania SDX با دفتر ما با شماره ۵۵۵ ۱۰ ۲۲۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

 

گریس Shell Alvania SDX فقط باید به نحوی که در توصیه‌ نامه Shell Data Safety Shell شرح داده شده، استفاده شود و هنگام استفاده باید به تمام توصیه‌های بهداشتی صنعتی و بهداشت شخصی توجه شود. برای راهنمایی بیشتر در مورد بهداشت و ایمنی محصول، به برگه داده‌های ایمنی محصول مراجعه کنید.

 

اگر اینجا کلیک کنید، می‌توانید برای سفارش گریس ‌Shell Alvania SDX مستقیما با ما تماس بگیرید

 

ویژگی‌ها و مزایای گریس شل ‌Alvania SDX :

  • عمر طولانی‌تر گریس
  • ظرفیت حمل بار عالی
  • چسبندگی بالا
  • محافظت در برابر آب

خرید گریس شل ‌Alvania SDX در ایران:

شرکت پارس آسیا آون به طور رسمی واردکننده گریس SHELL ALVANIA SDX در ایران می‌باشد. این شرکت به منظور تسهیل در خرید مصرف کنندگان ایرانی، افتخار دارد تا این محصولات با کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد. شما به راحتی می‌توانید گریس SHELL ALVANLA SDX و صدها گریس صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره ۵۵۵ ۱۰ ۲۲۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین گریس را برای تجهیزا‌ت‌تان انتخاب کنید و سفارش دهید.

 

ما می‌توانیم مناسب ترین گریس‌ Shell برای تجهیزات‌تان را به شما معرفی کنیم. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.
کافی است با شماره ۵۵۵ ۱۰ ۲۲۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

 

shell.com