شما اینجا هستید:صفحه اصلی>برند, روغن Shell ( روغن شل ), روغن انتقال حرارت>گریس‌ SHELL MALLEUS GREASE ET

گریس‌ SHELL MALLEUS GREASE ET

نام جدید: Shell Gadus S5 U130D

 

موارد استفاده گریس SHELL MALLEUS GREASE ET :

  • یاطاقان ماشین Klin.
  • چرخ‌دنده اجاق گاز کک و کوره.
  • مکانیسم‌های خشک‌کننده تونل.

تماس بگیرید

توضیحات

با گریس‌ SHELL MALLEUS GREASE ET بیشتر آشنا شوید

گریس‌ SHELL MALLEUS GREASE ET ، یک گریس سینتتیک درجه حرارت بالا است. این گریس پس از تغیراتی که کمپانی شل در ساختار محصولات خود داده با اسم Shell Gadus S5 U130D نیز شناخته می‌شود.

این محصول یک گریس برای شرایط فشار بالا است که برای استفاده در کاربردهای صنعتی تا دمای ۶۰۰ درجه سانتیگراد، طراحی و فرمولیزه شده.

گریس شل MALLEUS GREASE ET از پراکندگی مناسب ذرات ریز گرافیت درون یک ماده ترکیبی با ماده ضخیم‌کننده غیرمعدنی (غیر صابونی) به وجود می‌آید.

این گریس شل فرآورده‌‌ای سالم و  غیر سمی است که به سختی باعث آسیبی به سلامتی می‌شود. صدالبته برای تضمین ایمنی هنگام استفاده از این گریس باید به موارد ایمنی و دستورالعمل استفاده، دقت شود.

 

شرکت پارس آسیا آرون نماینده فروش گریس‌ SHELL MALLEUS GREASE ET در ایران، به شما برای انتخاب گریس متناسب با نیازتان مشاوره می‌دهد.

 

حتما توجه داشته باشید که عملکرد این گریس دمای بالا به دلیل ماهیت مایعاتی که در ساخت آن به کار رفته‌اند و مواد غلیظ‌کننده پایه‌ای که با آن مخلوط شده است، بسیار محدود است و به همین خاطر ممکن است در دماهای خیلی بالا، این گریس آسیب ببیند و ساختار مولکولی آن از بین برود و باعث ایجاد رسوبات مضر شود.

 

اگر اینجا کلیک کنید، می‌توانید برای سفارش گریس‌ SHELL MALLEUS GREASE ET ، مستقیما با ما تماس بگیرید

 

ویژگی‌ها و مزایای گریس SHELL MALLEUS GREASE ET :

  • این گریس در طیف وسیعی از دماها مقاومت بالایی دارد. از ۳۰۰ درجه سانتی‌گراد تا ۶۰۰ درجه.
  • شامل طیف وسیعی از ویسکوزیته است.
  • ماده اصلی سازنده این روانکار گرافیت است.

 

خرید گریس‌ SHELL MALLEUS GREASE ET در ایران:

شرکت پارس آسیا آون به طور رسمی واردکننده این گریس در ایران می‌باشد. این گریس به اسم Shell Gadus S5 U130D که اسم جدید آن می‌باشد نیز شناخته می‌شود. این شرکت به منظور تسهیل در خرید مصرف کنندگان ایرانی، افتخار دارد تا این محصولات با کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد. شما به راحتی می‌توانید گریس ‌ SHELL MALLEUS GREASE ET و صدها گریس صنعتی دیگر را سفارش دهید.

ما می‌توانیم مناسب ترین  گریس‌ Shell برای تجهیزات‌تان را به شما معرفی کنیم. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.
کافی است با شماره ۵۵۵ ۱۰ ۲۲۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

 

shell.com