توضیحات

روغن Shell Tellus EE

(Shell Tellus S4 ME)

 

روغن Shell Tellus EE در نام گذاری های جدید شرکت شل به روغن Shell Tellus S4 ME تغییر نام داده است.

هر بخشی از ماشین آلات و تجهیزات شما به طور دقیق مهندسی شده است، بنابراین نیاز است که با انتخاب روانکار مناسب و کار آمد از تجهیزات خود به خوبی محافظت کنید.

روغن های هیدرولیک شل تلوس ( Shell Tellus ) به گونه ای تولید شده اند تا عملکرد ماشین آلات شما را از این روش ها بهینه کنند:

  • حفاظت از سایش و خوردگی
  • افزایش عمر روغن
  • افزایش کارایی سیستم

 

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

روغن های سنتتیک برای افزایش کارایی تجهیزات هیدرولیک

روغن هیدرولیک شل تلوس EE یا (Shell Tellus EE) مصرف انرژی ماشین آلات شما را کاهش می دهد. همچنین عمر این روغن هیدرولیک شل در مقایسه با روغن های متداول شل تا ۴برابر بیشتر شده. به دلیل حفاظت بیشتر از ساییدگی پمپ هیدرولیک، باعث افزایش طول عمر تجهیزات می شود. علاوه بر این، تاثیرات منفی زیست محیطی را کاهش می دهد (سمیت کمتری برای آبزیان دارد).

حفاظت از تجهیزات

محافظت اصولی از قطعات ماشین آلات و تجهیزات هزینه تعمیر و نگهداری را کاهش میدهد و نرخ بازگشت سرمایه شما را افزایش می دهد. روغن شل تلوس S4 ME یا ( Shell Tellus S4 ME ) خوردگی و ساییدگی قطعات را تا ۸۹% کاهش می دهد( نسبت به استاندارد مقدار مجاز ساییدگی در پمپ های هیدرولیک).

میزان خورندگی روغن Shell Tellus S4 ME

میزان خورندگی روغن Shell Tellus S4 ME

با دفتر ما با شماره تلفن ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

 

عمر طلانی روغن شل تلوس EE یا Shell Tellus EE

روغن Shell Tellus EE زمان های بین تعمیر و نگهداری تجهیزات شما را افزایش میدهد و این باعث میشود تا تجهیزات شما زمان طولانی تری را بدون هیچ وقفه ای کار کنند. در آزمایش های انجام گرفته روغن Shell Tellus EE عمری ۱۰ برابر طولانی تر از استاندارد حداقل عمر روغن صنعتی کسب کرده است.

عمر روغن Shell Tellus S4 ME

عمر روغن Shell Tellus S4 ME

 

افزایش بهره وری

روغن Shell Tellus EE بهره وری را بالا میبرد زیرا کمک می کند تا تجهیزات با بیشترین مقدار توانی که برایش طراحی شده اند، فعالیت کنند. روغن Shell Tellus EE در مقایسه با استاندارد صنعتی ۶۹% سرعت فیلتراسیون بالاتری دارد که همین امر باعث میشود افت فشار کمتری را در خطوط لوله تجربه کنید و راندمان دستگاه ها و تجهیزاتتان بیشتر شود.

مدت زمان فیلتراسیون روغن Shell Tellus EE

مدت زمان فیلتراسیون روغن Shell Tellus EE

 

ما می توانیم مناسب ترین روغن ها برای تجهیزاتتان را به شما معرفی کنیم. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.
کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید.