روغن Agip
( روغن آجیپ )

 

آشنایی با شرکت تولید کننده روغن Agip :

شرکت تولید کننده روغن Agip یکی از شرکت های تولید مایعات بنزینی، دیزلی، گازوئیل، روغن، روغن های معدنی و قیر است که در سال ۱۹۲۶ تاسیس شده است. این شرکت یک شرکت تابعه از شرکت چند ملیتی ENI است. در سال ۲۰۰۳، انی Agip Petroli S.p.A را تاسیس کرد، و بخش پالایش و بازاریابی (R & M) را ایجاد کرد.

 

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

روغن Agip

کمپانی مشترک Agip و ENI

تاریخچه کمپانی Agip :

در سال ۱۹۲۴، شرکت سینکلر نفت، یک شرکت نفتی ایالات متحده و وزارت اقتصاد ملی ایتالیا، یک قرارداد سرمایه گذاری مشترک پنجاه ساله را برای کشف نفت در امیلیا-رومانیا و سیسیل در مساحت ۴۰،۰۰۰ کیلومتر مربع ایجاد کرد. ۴۰٪ از سرمایه توسط دولت ایتالیا تامین شد، تمام هزینه ها توسط Sinclair Oil و ۲۵٪ از سود به ایتالیا رسیده است.

مخالفان سیاسی تحت رهبری جیاکومو ماتوتتی و دون استورزو ادعا کردند که سرمایه گذاری مشترک برای ملت مضر بوده است و مناقشاتی را آغاز کرده که منجر به سوء ظن فساد می شود. Matteotti دو روز قبل از سخنرانی در این مورد کشته شد.
دون استورزو بحث و جدل را ادامه داد و بیان داشت که یک شرکت دولتی تنها راه حفظ استقلال ملی بود.

به این شکل حکومت پادشاهی ایتالیا با حکم سلطنتی در تاریخ ۳ آوریل ۱۹۲۶ یک شرکت سهامی عام به نام AGIP تاسیس کرد تا فعالیت های مربوط به صنعت نفت را انجام دهد.

 

چگونگی خرید روغن Agip در ایران:

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن Agip میباشد. شما به راحتی میتوانید روغن Agip و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین روغن را برای تجهیزاتتان انتخاب کنید و سفارش دهید.

 

ما میتوانیم مناسب ترین روغن ها برای تجهیزاتتان را به شما معرفی کنیم. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.
کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید.