روغن Anderol
( روغن اندرول )

روغن Anderol تولید کننده جهانی و بازاریاب روان کننده های تخصصی سنتتیک با تمرکز بر جابجایی هوا و گاز (پمپ های کمپرسور و خلاء) و مواد روانکاری مواد غذایی H1 است. این شرکت با گواهینامه ISO 9001: 2008 و ISO 21469 حلال در کارخانه  مواد غذایی گواهی شده است.

در سال ۱۹۵۰، کمپانی روغن آندرول  روانکار جدیدی عرضه کرد که عملکرد و بهره وری بالایی داشتند. همچنین در دهه ۱۹۶۰، کمپانی ANDEROL شهرت جهانی را به عنوان تولید کننده روان کننده هایی با عملکردی بالا در بازارهای صنعتی، به ویژه در کمپرسورهای هوا و پمپ های خلاء بدست آورد. دفتر ANDEROL® Europe در ونلو، هلند واقع شده است. موقعیت استراتژیک در مرکز مسیرهای توزیع اروپا موجب شد تا این شرکت بازار این قاره بدست بیارد.

 

 

روغن Anderol

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

 

روغن ANDEROL تولید کننده پیشرو در تولید گریس های تخصصی مورد استفاده در محدوده گسترده ای از کاربردهای صنعتی با بیش از ۷۰ سال تجربه است. فن آوری این شرکت هواپیماهای نظامی آمریکا را قادر می سازد تا با تحمل گرمای بسیار موتور در سراسر اقیانوس اطلس پرواز کنند.

خرید روغن Anderol در ایران:

شرکت پارس آسیا آرون توزیع‌کننده رسمی روغن Anderol در ایران میباشد. این شرکت به منظور تسهیل در خرید مصرف کنندگان ایرانی، افتخار دارد تا این محصولات با کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد.

این شرکت می تواند به شما یک منبع برای روغن های مخصوص با کیفیت بالا ارائه دهد. متخصصان فنی ما آماده هستند تا با نیازهای برنامه خاص خود به شما کمک کنند.

 

با دفتر ما با شماره تلفن ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.