روغن Aral
( روغن آرال )

روغن Aral معروفترین نام تجاری خرده فروشی سوخت آلمان

کمپانی تولید کننده روغن Aral یک نام تجاری در سوخت های خودرو و ایستگاه های سوخت رسانی است که در آلمان و لوکزامبورگ حضور دارد اما قبلا در اکثر کشورهای اروپای غربی و مرکزی استفاده می شده است. شرکت با نام تجاری Aral AG (قبلا Veba Öl AG) متعلق به BP است، اما در سال ۱۸۹۸ به عنوانWestdeutsche Benzol-Verkaufs-Vereinigung Gmbh  تأسیس شد.

نام تجاری روغن آرال در سال ۱۹۲۴ معرفی شد که به ترتیب از واژه های آلمانی “Aromaten” و “Aliphaten” گرفته شده است که به ترتیب به ترکیبات معطر و آلیفاتیک موجود در بنزین اشاره دارد.
هر روز بیش از ۲٫۵ میلیون مشتری از ایستگاه خدمات روغن ارال بازدید می کنند تا سوخت و مواد روانکاری مارک Aral را مصرف کنند،روغن آرال، برند پیشرو در آلمان و سومین خرده فروش کشور است.

نام تجاری Aral تقریبا ۱۰۰ سال گذشته مترادف با سوخت های با کیفیت بالا بوده است. در آلمان، Aral یک برند برتر است و به طور مداوم جوایزی را به عنوان سوخت مورد اعتماد آلمان برنده میشود.

 

روغن Aral

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

محصولات روغن Aral

آرال محصولات مختلف نفتی ارائه می دهد: علاوه بر بنزین، سوخت دیزل و روان کننده ها، گاز طبیعی، گاز مایع، پروپان یا بوتان، هیدروژن مایع و گازسوز و روغن گرمایش

چگونگی خرید روغن Aral در ایران:

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن Aral میباشد. شما به راحتی میتوانید روغن Aral و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین روغن را برای تجهیزاتتان انتخاب کنید و سفارش دهید.