روغن Atlas Copco ( روغن اطلس کوپکو )

 

آشنایی با شرکت تولید کننده روغن Atlas Copco :

روغن atlas copco با مسئولیت محدود در Hemel Hempstead مستقر است و تجهیزات هوای فشرده و خلاء، ابزارهای صنعتی برق، و راه های هوایی، برق و جریان، و همچنین خدمات و نگهداری را فراهم می کند. در سال ۲۰۱۹این برند ۱۰۰ سالی خود را در انگلستان جشن می گیرد.

شرکت Atlas Copco UK مستقر در Hemel Hempstead ،Hertfordshire است و در زمینه های تجاری خود در تولید کمپرسور هوا، پمپ های خلاء صنعتی، ژنراتورهای صنعتی صنعتی، ابزار قدرت و راه های هوایی، قدرت و جریان و همچنین برنامه های خدماتی کمپرسورهای هوایی کمپرسور، تکنیک خلاء، تکنیک صنعتی و تکنیک قدرتفعالیت دارد. مرکز خدمات بریتانیا در سال ۱۹۱۹ تاسیس شد.

 

ما میتوانیم مناسب ترین روغن ها برای تجهیزاتتان را به شما معرفی کنیم. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.
کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید.

روغن atlas copco

 

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن atlas copco :

شرکت پارس آسیا آرون توزیع‌کننده رسمی روغن atlas copco در ایران میباشد. این شرکت به منظور تسهیل در خرید مصرف کنندگان ایرانی، افتخار دارد تا این محصولات با کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد.

برای اطلاع از قیمت روغن Atlas Copco با دفتر ما با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

 

چگونگی خرید روغن اطلس کوپکو در ایران:

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن atlas copco میباشد. شما به راحتی میتوانید روغن atlas copco و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین روغن را برای تجهیزاتتان انتخاب کنید و سفارش دهید.

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید