روغن BASF

کارخانه روغن BASF یک شرکت شیمیایی آلمانی است که بزرگترین تولید کننده مواد شیمیایی در جهان است. گروه روغن BASF شامل شرکت های تابعه و مشترک در بیش از ۸۰ کشور می شود و شش کارخانه تولیدی یکپارچه و ۳۹۰ محل تولید دیگر در اروپا، آسیا، استرالیا، آمریکا و آفریقا را اداره می کند. دفتر مرکزی آن در لودویگشافن آلمان واقع شده است. روغن بسف دارای مشتری در بیش از ۱۹۰ کشور است و محصولات خود را به انواع مختلف صنایع عرضه می کند.

 

 

روغن basf

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

در پایان سال ۲۰۱۷، این شرکت دارای بیش از ۱۱۵،۰۰۰ پرسنل  در سرتاسر جهان بوده است که بیش از ۵۲،۰۰۰ نفر از آنها در آلمان  هستند. در سال ۲۰۱۵، شرکت BASF فروش خود را ۷۰٫۴ میلیارد یورو اعلام کرد. این شرکت در حال حاضر فعالیت های بین المللی خود را با توجه خاص به آسیا گسترش می دهد. بین سالهای ۱۹۹۰ تا ۲۰۰۵، این شرکت سرمایه گذاری ۵٫۶ میلیارد یورو در آسیا انجام داد. به خصوص در  نزدیک نانجینگ و شانگهای، چین و منگالور و هند.

 

با دفتر ما با شماره تلفن ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

 

شرکت BASF در بورس اوراق بهادار فرانکفورت، بورس اوراق بهادار لندن و بورس اوراق بهادار زوریخ حضور دارد. این شرکت از سپردن بورس اوراق بهادار نیویورک ADR خودداری کرد. روغن بسف جزء شاخص بازار سهام یورو Stoxx 50 است.

شرکت پارس آسیا آرون توزیع‌کننده رسمی روغن BASF در ایران میباشد. این شرکت به منظور تسهیل در خرید مصرف کنندگان ایرانی، افتخار دارد تا این محصولات با کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد.

شرکت پارس آسیا آرون نماینده فروش محصولات بسف در ایران به شما برای انتخاب روغن متناسب با نیاز خودتان مشاوره می دهد.

 

ما میتوانیم مناسب ترین روغن ها برای تجهیزاتتان را به شما معرفی کنیم. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.
کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید.