روغن BECHEM
( روغن بخم )

آشنایی با شرکت تولید کننده روغن BECHEM :

کمپانی BECHEM یکی از تولید کنندگان پیشرو در زمینه روانکاری ویژه با کیفیت بالا و مایعات مناسب با فلز است. روغن BECHEM با توسعه روانکارها موجب افزایش عمر صنعت خودرو و ماشین آلات شده است و با بهینه سازی روند در عملیات فلز کاری موفق به افزایش طول عمر  قطعات، ماشین آلات و ابزار شده است.

محصولات روانکاری روغن بخم به طور قابل توجهی به موفقیت مشتریان این شرکت کمک کرده است.

با ارایه راه حل های روانکاری، روغن BECHEM نه تنها با چالش های امروز مواجه می شود، بلکه استانداردهای کاربردی و تکنولوژی های روانکاری آینده را نیز فراهم می کند. نمونه هایی از محصولات بخم Beruforge 150، Berucoat MC، Berufluid و  Unopol AL هستند.

 

برای اطلاع از قیمت روغن BECHEM با دفتر ما با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

سایت های تولید و شبکه توزیع:

علاوه بر دفتر مرکزی در هگن، BECHEM دارای دو محل تولید دیگر در آلمان در Gardelegen-Mieste و Kierspe و همچنین در چین، هند و ایالات متحده آمریکا است. شبکه توزیع بخم با ۷۰ سایت تضمین عرضه محصولات شان به  همه کشورها در جهان است.

 

محصولات و کیفیت:

با انواع مختلفی از روان کننده های با عملکرد بالا از محصول استاندارد برای برنامه های معمولی تا محصول منحصر به فرد برای مشتری فردی، BECHEM تامین کننده برای همه صنایع، تجارت و تجارت است.

شرکت Bechem هدفش را این طور بیان کرده: “هدف ما این است که مشتریانمان را با محصولات با کیفیت بالا تامین کنیم و به طور همزمان استانداردهای بین المللی معتبر را رعایت کنیم. کیفیت محصولات ما با صدور گواهینامه مطابق با استاندارد خودرو IATF 16949 تایید شده است.”

 

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

خرید روغن BECHEM در ایران:

شرکت پارس آسیا آرون توزیع‌کننده رسمی روغن BECHEM در ایران میباشد. این شرکت به منظور تسهیل در خرید مصرف کنندگان ایرانی، افتخار دارد تا این محصولات با کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد.

 

ما میتوانیم مناسب ترین روغن ها برای تجهیزاتتان را به شما معرفی کنیم. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.
کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید.