روغن Bitzer
( روغن بیتزر )

آشنایی با شرکت تولید کننده روغن Bitzer :

کمپانی روغن Bitzer در تولید فن آوری های تبرید و تهویه مطبوع از بزرگترین شرکت های مطرح جهان است. گروه بیتزر ۸۰ سال با محصولات نوآورانه و خدماتی در صنعت تبرید و تهویه مشارکت داشته است. محصولات روغن بیتزر دمای مطلوب را در اتوبوس ها، قطارها و در ساختمان ها حفظ می کنند و اطمینان حاصل می کنند که مواد غذایی تازه از جایی به جای دیگر انتقال پیدا کنند. ویژگی محصولات بیترز دقت بالا، کارایی و پایداری است.

 

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

روغن Bitzer

یکی از شعبه های کمپانی Bitzer

کمپانی تولید کننده روغن بیتزر تولید کننده تبرید و تهویه مطبوع است. در سال ۲۰۱۷، این شرکت که در Sindelfingen آلمان قرار دارد، فروش ۷۴۰ میلیون یورو را به دست آورد. شرکت Bitzer دارای ۶۴ مکان در سرتاسر دنیا است و تا سال ۲۰۱۷ حدود ۳۵۰۰ کارمند در سراسر جهان داشته است.

 

تاریخچه کمپانی Bitzer:

مارتین بیتزر شرکتی که الان به نام Bitzer شناخته میشود را در سال ۱۹۳۴ تاسیس کرد. این شرکت با تولید دریچه های توسعه و کمپرسورهای پیستون DC دو سیلندر شروع کرد. تا سال ۱۹۵۹، مارتین بیتزر شرکت خود را به ۲۰۶ کارمند گسترش داد و محصولات خود را به ۵۶ کشور صادر می کرد.

 

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن Bitzer :

شرکت پارس آسیا آرون توزیع‌کننده رسمی روغن Bitzer در ایران میباشد. این شرکت به منظور تسهیل در خرید مصرف کنندگان ایرانی، افتخار دارد تا این محصولات با کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد.

برای اطلاع از قیمت روغن Bitzer با دفتر ما با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.