روغن BP
( روغن بی پی )

با شرکت تولید کننده روغن BP بیشتر آشنا شوید:

شرکت روغن BP بریتانیایی و چندملیتی است و دفتر مرکزی آن، در شهر لندن قرار دارد. روغن بی پی در سال ۲۰۱۱ به‌عنوان چهارمین شرکت جهان بر پایه میزان درآمد و سومین تأمین‌کننده بزرگ انرژی در جهان، شناخته شد.

شرکت بی‌پی به همراه شرکت‌های رویال داچ شل، شورون، اکسان‌موبیل و توتال، پنج شرکت بزرگ نفتی جهان به‌شمار می‌آیند، که تحت عنوان «سوپرمیجر» طبقه‌بندی می‌شوند.

حوزه فعالیت شرکت تولید کننده روغن بی‌پی کلیه بخش‌های عملیاتی صنایع نفت و گاز را در بر می‌گیرد. این شرکت در زمینه اکتشاف و تولید، پالایش، توزیع و بازاریابی نفت خام، گاز طبیعی ومیعانات گازی، همچنین تولید محصولات پتروشیمی و طیف وسیعی از مواد شیمیایی فعالیت می‌نماید.

 

ما میتوانیم مناسب ترین روغن ها برای تجهیزاتتان را به شما معرفی کنیم. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.
کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید.

 

روعن بی‌پی همچنین دارای فعالیت در حوزه تولید انرژی‌های تجدیدپذیر، سوخت‌های زیستی و تولید برق با استفاده از انرژی بادی و خورشیدی است.

ظرفیت تولید نفت خام بی‌پی به‌طور متوسط معادل ۳٫۴ میلیون بشکه در روز می‌باشد و محصولات خود را در ۸۰ کشور عرضه می‌نماید. این شرکت مالک شبکه‌ای از ۱۸٫۳۰۰جایگاه سوخت در سرتاسر جهان می‌باشد.

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

روغن BP

بزرگترین شعبه بین‌المللی بی پی در ایالات متحده مستقر است که به‌عنوان دومین تولیدکننده نفت و گاز در ایالات متحده محسوب می‌شود.

شرکت BP، در فهرست اولیه بازار بورس لندن قرار دارد و در تاریخ ۶ ژوئیه ۲۰۱۲ با ارزش بازار ۸۱٫۴ £ میلیارد پوند،در رتبه چهارم از بزرگترین شرکت‌های فهرست شده در بازار بورس لندن، قرار گرفت. سهام این شرکت همچنین در بازار بورس نیویورک و بورس فرانکفورت معامله می‌شود.

 

فعالیت های شرکت روغن بی پی:

شرکت سازنده روغن بی‌پی در حال حاضر در ۶ قاره دارای فعالیت است و فراورده‌های آن، در بیش از ۱۰۰ کشور به فروش می‌رسد.

این شرکت در قاره آسیا در چین، اندونزی، هند و پاکستان در زمینه اکتشاف و تولید نفت و گاز به فعالیت پرداخته، همچنین در جمهوری خلق چین، فیلیپین، کره جنوبی و مالزی دارای کارخانجات تولید محصولات پتروشیمی است.

روغن بی‌پی در چین، پیشرو در فعالیت مرتبط با گاز طبیعی مایع‌شده «ال‌ان‌جی» بوده و وارد چندین سرمایه‌گذاری مشترک شده‌است و این قبیل روابط مشترک تجاری را با کشورهایی مانند کویت و امارات متحده عربی نیز برقرار کرده‌است. یک واحد انرژی خورشیدی بی‌پی نیز، در هند فعالیت می‌کند و در چین و هند بازاریابی گسترده‌ای از روغن موتور وفراورده‌های نفتی دارد.

روغن بی پی

یکی از ۱۷ پالایشگاه شرکت BP

روغن BP در ۱۷ پالایشگاه نفت، سهام‌دار است، که از میان آن‌ها ۵ پالایشگاه در آمریکا، ۷ مورد در اروپا و بقیه در آفریقا و شرق دور قرار دارند.

از ۱۷ پالایشگاه، ۱۱ پالایشگاه توسط بی‌پی اداره می‌شوند (۱۰ پالایشگاه در مالکیت ۱۰۰٪ درصد بی‌پی قرار دارند) و در بقیه، سهام این شرکت زیر ۵۰٪ درصد است.

سهم پالایش جهانی این شرکت، روزانه در حدود ۲٫۸ میلیون بشکه می‌باشد، که ۱٫۵ میلیون بشکه در روز، از این ظرفیت مربوط به ۵ پالایشگاه مستقر در آمریکا، ۹۰۰ هزار بشکه در روز، مربوط به پالایشگاه‌های اروپایی و ۴۰۰ هزار بشکه در روز نیز، متعلق به ۵ پالایشگاه در سایر نقاط جهان است.

 

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن BP  :

شرکت پارس آسیا آرون توزیع‌کننده رسمی روغن BP در ایران میباشد. این شرکت به منظور تسهیل در خرید مصرف کنندگان ایرانی، افتخار دارد تا این محصولات با کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد.

با دفتر ما با شماره تلفن ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.