روغن Brugarolas

شرکت تولید کننده روغن Brugarolas یک شرکت شیمیایی با سابقه طولانی است که تولید آن مختص به  انواع گریس، روانکارها و مایعات برای استفاده در متالورژی، مایعات برای فلزکاری و سایر محصولات شیمیایی عمومی برای تعداد بی شماری از برنامه های کاربردی  در صنعت است.

از سال ۱۸۸۵، شرکت Brugarolas با تکیه بر تجربه و دانش در تمام زمینه های فعالیت های صنعتی و ایجاد مجموعه ای از محصولات شروع به فعالیت کرده است.

 

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

این شرکت با بیش از ۳۰۰۰ محصول دارای اهمیت تاریخی و تکنولوژیکی خاصی است. این شرکت همواره در حال تلاش برای تولید محصولات توسعه یافته برای اجرای پروژه های صنعتی رایج و همچنین پروژه های  ویژه و پیشرفت های جدیدتر است. در حال حاضر محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت Brugarolas در بیش از ۶۰ کشور جهان موجود است.

کارخانه Brugarolas  در روبی است که در ۲۶ کیلومتری شهر بارسلونا قرار گرفته است. روغن Brugarolas با داشتن فضای سطحی بیش از ۶۰۰۰۰ مترمربع و ۳۵۰۰۰ مترمربع ساختمان، ظرفیت تولید بیش از ۶۰۰۰۰ تن سالانه را دارد.

روغن Brugarolas دارای تیم فنی و متخصصان برجسته  است و از منابع فنی وسیعی برای پیشرفت استفاده می کند و همیشه در حال تلاش برای بهبود محصولات و خدمات مریوط به آن ها است.

 

روغن Brugarolas

 

چگونگی خریدروغن Brugarolas در ایران:

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن Brugarolas میباشد. شما به راحتی میتوانید روغن Brugarolas و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین روغن را برای تجهیزاتتان انتخاب کنید و سفارش دهید.

 

ما میتوانیم مناسب ترین روغن ها برای تجهیزاتتان را به شما معرفی کنیم. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.
کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید.

 

 

 

.