روغن Castrol
( روغن کاسترول )

شرکت روغن BP بریتانیایی و چندملیتی است، که دفتر مرکزی آن، در شهر لندن قرار دارد، این شرکت مالک روغن castrol است.

روغن Castrol یک برند جهانی بریتانیا از روغن های صنعتی و خودرو است که طیف گسترده ای از روغن ها، گریس ها و محصولات مشابه را برای اکثر نیازهای های روانکاری ارائه می دهد.

شرکت نفت ویکفیلد توسط Charles Cheers Wakefield در سال ۱۸۹۹ تأسیس شد. نام تجاری Castrol پس از آنکه محققان روغن کرچک را به فرمولاسیون روانکاری خود اضافه کردند، تولید شد.

در سال ۱۹۶۶، Castrol توسط شرکت اسکاتلندی Burmah Oil به نام Burmah-Castrol تغییر نام یافت. برمه کسترل توسط BP چند ملیتی مستقر در لندن در سال ۲۰۰۰ خریداری شد.

 

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

شرکت بریتانیایی castrol تولیدکننده انواع روغنها، گریس‌های صنعتی و روان‌سازهای مورد استفاده در صنعت خودروسازی است که از سال ۲۰۰۰ تاکنون، یکی از نشان‌های تجاری شرکت بی‌پی محسوب می‌شود.

صنعت اکتشاف و تولید نفت و گاز که هدف آن کمک به رفع تقاضای انرژی در حال رشد جهانی در یک محیط همیشه در معرض چالش است. Castrol از پیشگامان این صنعت پر چالش با راه حل های جدید و تولید محصولات جدید روانکاری برای پشتیبانی از تکنولوژی های صنعتی جدید و ماشین آلات جدید است.

ویژگی های محصولات روغن Castrol :

افزایش بهروری

کاهش هزینه

حفظ سلامت محیط زیست

روانکاری با کیفیت بالا

 

چگونگی خرید روغن Castrol در ایران:

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن کاسترول میباشد. شما به راحتی میتوانید روغن castrol و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین روغن را برای تجهیزاتتان انتخاب کنید و سفارش دهید.