روغن Cepsa
( روغن سپسا )

Compañía Española de Petróleos (شرکت نفت اسپانیا)، که معمولا به نام روغن Cepsa شناخته می شود، یک شرکت نفت و گاز اسپانیایی چند ملیتی است. این شرکت در چندین کشور اروپایی و همچنین در الجزایر، کانادا، کلمبیا، مراکش، برزیل و پاناما فعالیت دارد. این شرکت در حال حاضر حدود ۲۶۰،۰۰۰ بشکه در روز تولید می کند  و دارای ظرفیت پالایش در سه پالایشگاه ۲۱ میلیون تن در سال است.

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

شرکت روغن Cepsa در سال ۱۹۲۹ به عنوان یک شرکت خصوصی تاسیس شد،  اولین پالایشگاه خود را در تانریف در جزایر قناری تاسیس کرد. به دلیل انحصار دولت در توزیع سوخت، Cepsa تولید خود را به این شرکت فروخت. در سال ۱۹۵۰ تولید روانکار و محصولات پتروشیمی گسترش یافت.

روغن Cepsa

 

در سال ۱۹۶۴ کارخانه ای در پرتغال افتتاح شد و در سال ۱۹۶۷ یک پالایشگاه دوم در سن روکو دی کادیز اضافه کرد. پس از اتمام انحصار دولت، Cepsa بخشی از ایستگاه های پمپ بنزین کمپسا را ​​در سال ۱۹۹۲ خرید.

در سال ۱۹۸۸ شرکت سرمایه گذاری بین المللی نفت ابوظبی۱۰٪ سهام  روغن Cepsa را خرید.شرکت روغن سپسا در سال ۱۹۹۱ پالایشگاه سوم را در Huelva خرید و در سال ۱۹۹۸ وارد بازار گاز مایع شد. این شرکت به انگلیس، هلند، کانادا ، الجزایر، برزیل، کلمبیا و پرو صادرات دارد. در سال ۲۰۱۱ شرکت IPIC این شرکت را برای ۲۶۷ میلیون یورو خریداری کرد.

در نوامبر ۲۰۱۳، شرکت موافقت کرد که شرکت ساحلی انرژی را برای حدود ۲،۲۱ میلیارد دلار خریداری کند.

 

چگونگی خرید روغن Cepsa در ایران:

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن Cepsa میباشد. شما به راحتی میتوانید روغن Cepsa و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین روغن را برای تجهیزاتتان انتخاب کنید و سفارش دهید.