روغن ChemGroup

 

روغن های فرآوری شده AROMATIC

 

محصولات Polyflo® نشان دهنده خط منحصر به فرد روغن ChemGroup در فراوری روغن های معطر است که کاربردهای مختلفی را در صنایع متفاوت دارند. روغن های کمپانی chemgroup در درجه اول در صنایع پلاستیک استفاده می شوند.

 

روغن chemgroup

مزایای روغن های Chem

سازگاری فوق العاده در سیستم های PU، PVC و اپوکسی

محصول معطر

ویسکوزیته پایین که باعث بهبود رئوولژی و کاهش زمان و دمای کار است ، و رطوب پرکننده را تسهیل می کند و بارگذاری مواد جامد را آسان می کند.

محدوده جوش بالا در نتیجه دارای نوسان کم و ثبات حرارت است

جایگزین مناسب و اقتصادی برای پلاستیک های اولیه

 

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

 

روغن ChemGroup

 

حلال های سنگین آروماتیک

حلال های معطر آروماتیک دارای قابلیت پرداخت بالا و ویژگی کنترل تبخیر هستند. این مواد به عنوان ترکیبی پیچیده از هیدروکربن های معطر به دست آمده از تقطیر جریان های معطراند و از نفت خام حاصل شده اند. این حلال ها در کاربردهای صنعتی مانند افزودنی های سوخت، رنگ ها و پوشش ها، آفت کش ها  استفاده می شوند.

این حلال ها نفتالین تخلیه شده (کمتر از ۱٪ وزنی) هستند و در دو دامنه جوش (AROMATIC 200ND، AROMATIC 150ND) با تغییرات مختلف ارائه می شوند.

 

مزایا

ویژگی تبخیر یکنواخت

فلش پوینت بالا

نفتالین تخلیه شده

 

چگونگی خرید روغن chem در ایران:

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن chem میباشد. شما به راحتی میتوانید روغن chem group و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین روغن را برای تجهیزاتتان انتخاب کنید و سفارش دهید.

 

ما میتوانیم مناسب ترین روغن ها برای تجهیزاتتان را به شما معرفی کنیم. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.
کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید.