روغن Chevron
( روغن شورون )

شرکت تولید کننده روغن Chevron یک شرکت انرژی چند ملیتی امریکایی است. که در بیش از ۱۸۰ کشورفعال  است.

روغن شورون در شاخه های مختلف صنایع نفت، گاز طبیعی و انرژی زمین گرمایی مشغول به کار است، از جمله اکتشاف و تولید هیدروکربن؛ تصفیه، بازاریابی و حمل و نقل؛ تولید و فروش مواد شیمیایی و تولید برق.

روغن شورون یکی از بزرگترین شرکت های نفتی جهان است که؛ از سال ۲۰۱۷، آن ​​را در لیست فورچون ۵۰۰  که فهرست شرکت های برتر ایالات متحده است فرار داده اند. این شرکت در فهرست ۵۰۰ شرکت برتر جهانی در رتبه نوزدهم قرار دارد. شرکت روغن Chevron یکی از هفت خواهر بود که در اواسط دهه ۱۹۴۰ تا ۱۹۷۰ در صنایع نفت جهانی غالب شد.

 

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

روغن Chevron

یکی از فعالیت های کمپانی Chevron تولید و فروش محصولات مانند سوخت، روان کننده ها، مواد افزودنی و پتروشیمی است. مهمترین قسمت های عملیات این شرکت، ساحل غربی آمریکای شمالی، سواحل خلیج فارس، جنوب شرقی آسیا، کره جنوبی، استرالیا و آفریقای جنوبی است. در سال ۲۰۱۰، Chevron به طور متوسط ​​۳٫۱ میلیون بشکه در روز (۴۹۰ × ۱۰۳ m3 / d) از محصولات تصفیه شده مانند بنزین، سوخت دیزل و جت به فروش رساند.

 

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن Chevron :

شرکت پارس آسیا آرون توزیع‌کننده رسمی روغن Chevron در ایران میباشد. این شرکت به منظور تسهیل در خرید مصرف کنندگان ایرانی، افتخار دارد تا این محصولات با کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد.

برای اطلاع از قیمت روغن Chevron با دفتر ما با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.