روغن CPI
( روغن سی پی آی )

مهندسی سیالات CPI

مهندسی روغن CPI ، یک بخش از شرکت Lubrizol است، این شرکت رهبر جهان در تولید روانکار و روغن کمپرسور سنتتیک است. روغن سی پی آی بالاترین قابلیت های تولید و منابع فنی را به خدمت گرفته و روان کننده هایی با انعطاف پذیری بالا و قابلیت پاسخگویی به یک سازمان خدمات گرا را تولید می کند.

سی پی آی با ۴۰ سال سابقه تولید روانکارهای صنعتی در سطح بالای استانداردهای جهانی توانسته در پیشرفت صنایع بزرگی در جهان نقش مهمی ایفا کند.

 

 

ما میتوانیم مناسب ترین روغن cpi برای تجهیزاتتان را به شما معرفی کنیم. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.
کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید.

برند CPI

توضیحات شرکت سی پی آی در مورد این برند:

“در سال ۲۰۱۴، ما یک تغییر هویت برند را آغاز کردیم تا دقیقاً بدانیم که چگونه مارک و محصولات ما توسط مشتریان و غیر مشتریان به طور یکسان درک می شوند. در نتیجه این ابتکار تصمیم گرفته شد تا نام خود را به CPI Fluid Engineering (روانکارهای مهندسی CPI )تغییر دهیم تا بهتر مشخص نماییم چه کسی هستیم و محصولاتی که تولید می کنیم چیست.

مهندسی سیالات همان کاری است که ما انجام می دهیم – و کاری که همیشه انجام داده ایم. برای احترام به مشتریانمان ما نام جدید خود را انتخاب کردیم به این دلیل که این نشان دهنده قول جدی ما برای ارائه راه حل های سیال هدفمند برای مشتریان امروز و آینده است. هدف CPI حفظ نام تجاری قوی در صنعت روانکاری است. این شرکت بر اساس سالها تخصص فنی، پشتیبانی از مشتریان و تولید روانکارهای با بهره وری بالا ساخته شده است.”

 

سابقه شرکت Lubrizol

این شرکت با بیش از ۳۵ سال سابقه در توسعه سیستم های روانکاری مصنوعی با کارایی بالا توانایی ارائه روانکارهای مناسب با نیازهای مشتریان ما را داراست و صاحب یکی از بزرگترین خطوط تولید روغن سنتیتک در جهان است. ما در شرکت پارس آسیا آرون نماینده رسمی و وارد کننده ی روغن های سی پی آی هستیم.

 

برای خرید روغن cpi با دفتر ما با شماره تلفن ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

 

روغن cpi

یکی از کارخانه های پتروشیمی شرکت CPI

 

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

در ماه نوامبر سال ۲۰۰۷، شرکت Lubrizol کمپانی خنک سازی گریس Croda International Plc را خریداری کرد. محصولات به دست آمده در مهندسی سیالات CPI یکپارچه شده و شامل نام تجاری روغن Emkarate می باشد.

 

برای آشنایی بیشتر با روغن امکاریت اینجا کلیک کنید.

روغن امکاریت

 

چگونگی خرید روغن CPI در ایران:

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن cpi میباشد. شما به راحتی میتوانید روغن سی پی آی و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین روغن را برای تجهیزاتتان انتخاب کنید و سفارش دهید.