روغن Dow Corning

شرکت داوکورنینگ (تولید کننده روغن Dow Corning) یک شرکت چند ملیتی آمریکایی است که مقر آن در میدلند، میشیگان، ایالات متحده است. در ابتدا به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک بین شرکت Dow Chemical و Corning Incorporated تاسیس شده است.

 

روغن Dow Corning در حال حاضر متعلق به DowDuPont  متخصص در تکنولوژی مبتنی برسیلیکون است، روغن داوکورنینگ بزرگترین تولید کننده سیلیکون در جهان است.

روغن داو کورنینگ به طور رسمی در سال ۱۹۴۳ به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک بین شرکت های آمریکایی Dow Chemical و Corning Glass تاسیس شد تا بتواند پتانسیل سیلیکون را کشف کند و این شرکت تولید کننده محصولاتی بود که برای استفاده توسط ارتش ایالات متحده در جنگ جهانی دوم استفاده می شد.

این شرکت اولین کارخانه خود را در سال ۱۹۴۵ در Midland MI تاسیس کرد.

روغن Dow Corning

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

Xiameter

در سال ۲۰۰۲، این شرکت نام تجاری Xiameter را به عنوان یک توزیع کننده آنلاین برگزید. از سال ۲۰۱۱، Xiameter هفت هزار محصول روغن Dow Corning  را ارائه می داد. از جمله سیلانت های مختلف، چسب، روان کننده ها، روغن های سیلیکونی و حلال ها. حدود ۲۱۰۰ محصول از این ها از طریق Xiameter تنها توزیع کننده آنلاین Dow Corning به فروش می رسند. صنعت مورد هدف محصولات Dow Corning از الکترونیک و خودرو تا ساخت و ساز، مراقبت های بهداشتی و غیره است. در سال های اخیر، این شرکت تولید سلول های خورشیدی را گسترش داده است.

در ۱۳ نوامبر ۲۰۱۴،  شرکت Dow Chemical با شرکت  Corning Incorporated ادغام شد.

 

شرکت پارس آسیا آرون توزیع‌کننده رسمی روغن Dow Corning در ایران میباشد. این شرکت به منظور تسهیل در خرید مصرف کنندگان ایرانی، افتخار دارد تا این محصولات با کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد.