روغن Emkarate
( روغن امکاریت )

با روغن Emkarate بیشتر آشنا شوید:

روغن Emkarate یکی از برند های زیر مجموعه مهندسی روغن CPI است که تامین کننده پیشرو روغن های سنتتیک صنعت تبرید و تهویه مطبوع در جهان است. انواع روغن کمپرسور Emkarate  پلی استر (POE) برای پاسخگویی به نیازهای طیف گسترده ای از انواع کمپرسور در سیستم های با استفاده از مبرد HFC طراحی شده اند. این سری محصولات دارای تاییدیه های نصب شده در بخش های مختلف صنعت است:

  • لوازم خانگی
  • سیستم های بزرگ صنعتی
  • تهویه هوا (مسکونی ، تجاری و حمل و نقل)
  • اتومبیل

در حال حاضر بیش از یک میلیارد کمپرسور در سراسر جهان از روغن Emkarate RL پر شده اند. طیف گسترده ای از ویسکوزیته، همراه عملکرد قابل اطمینان، روغن امکاریت را به گزینه ای برای سیستم های کمپرسور مبرد HFC تبدیل کرده است.

 

برای اطلاع از قیمت روغن Emkarate با دفتر ما با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

 

روغن Emkarate

ویژگی ها و مزایای برجسته روغن Emkarate :

هر کمپرسوری نیاز به توجه دقیق به نوع روان کننده مورد استفاده در آن را دارد. روغن های معدنی سنتی با سیستم هایی که از مبرد HFC استفاده می کنند سازگار نیستند. روغن Emkarate به طور خاص برای ارائه ویژگی ها و مزایای زیر تهیه شده است:

 

قابلیت های خاص:

عملکرد بهینه سیستم HFC نیاز به توجه همزمان به مبرد و روان کننده دارد مخلوط مبرد و روغن امکاریت روان کننده ای یک فازی را تشکیل می دهد. هنگامی که این اتفاق می افتد، ویسکوزیته روان کننده کاهش می یابد به طوری که با کارایی بیشتری به کمپرسور باز می گردد.

 

ما میتوانیم مناسب ترین روغن ها برای تجهیزاتتان را به شما معرفی کنیم. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.
کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید.

 

پایداری عالی شیمیایی و حرارتی:

نتایج آزمایش های معتبر نشان می دهد که روان کننده های Emkarate RL پایداری عالی در حضور مبرد HFC ایجاد می کنند. علاوه بر این، آنها همچنین هیچ تأثیر منفی بر روی فلزات و سایر مصالح ساختمانی نشان نمی دهند.

 

خواص فیزیکی بهبود یافته نسبت به روغن های معدنی:

روغن Emkarate خواص فیزیکی بهبود یافته ای را در مقایسه با روغن های معدنی سنتی دارا میباشد. ویژگی هایی مانند:
شاخص ویسکوزیته، دمای اشتعال و همچنین نقطه ریختگی فراهم می کند.

 

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

عملکرد بهتر سیستم:

این سری محصولات به دلیل محافظت بالا از ساییدگی قطعات، اطمینان بیشتری در عملکرد سیستم کمپرسور به وجود می آورند. علاوه بر این، به روانکاری بیشتر و بهبود بهره وری انرژی کمک می کند.

 

چگونگی خرید روغن Emkarate در ایران:

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن Emkarate میباشد. شما به راحتی میتوانید روغن امکاریت و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین روغن را برای تجهیزاتتان انتخاب کنید و سفارش دهید.

 

برای آشنایی بیشتر با روغن CPI روی عکس کلیک کنید

روغن cpi