روغن Ergon
( روغن ارگون )

 

با شرکت تولید کننده روغن Ergon بیشتر آشنا شوید:

شرکت تولید کننده روغن Ergon یک شرکت خصوصی متعلق به جکسون، می سی سی پی است. این شرکت در سال ۱۹۵۴ توسط لسلی لمپتون با دو کارمند تاسیس شده است و اکنون حدود ۴ میلیارد دلار در سال تولید أرامد دارد. این شرکت محصولات فرآورده های نفتی را توسعه میدهد و توزیع می کند.

گروه محصولات تولیدی آنها تولید و فروش محصولات متنوعی را از تابلوهای کامپیوتر و سیستم ها تا محصولات تعمیر و نگهداری جاده ها و تجهیزات صنعتی ارایه می دهد. روغن ارگون مالک پالایشگاه ویکسبورگ واقع در ویسکسبورگ، میسیسیپی است و همچنین دارای حدود ۵۰۰ چاه، عمدتا در لوئیزیانا و شرق تگزاس است.

 

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

روغن Ergon

شرکت Ergon در طیف گسترده ای از عملیات از جمله پردازش نفت خام پیشرفته، روغن های نفتی و پارافین، تولید و بازاریابی محصولات آسفالت، تولید و بازاریابی محصولات تعمیر و نگهداری جاده ها و ماشین آلات، حمل و نقل و ترمینال مواد اولیه و محصولات تصفیه شده، بازاریابی پروپان حاصل از اکتشاف نفت و گاز و توسعه املاک و مستغلات در میان دیگر شرکت ها مشغول به کار است.

 

اکتشاف و تولید:

از سال ۱۹۷۷ ، شرکت Ergon Exploration Inc ، به عنوان اپراتور کاری مشغول تحقیق در مورد گاز طبیعی و نفت بوده است، در ابتدا با میدان مونرو در شمال لوئیزیانا. اخیراً، فعالیت اصلی توسعه ارگون بر محور چشم انداز Wolf Creek در شرق تگزاس متمرکز شده است که توسط شرکت Ergon Energy Partners ، LP ) EEP) اداره می شود. EEP با بهره گیری از تکنیک های حفاری افقی در عمق بیش از ۱۳۰۰۰ پا، منطقه Austin chalk را توسعه داده و علاوه بر سایر ماسه های غنی از هیدروکربن موجود در منطقه، باعث شکسته شدن شکاف شکستگی های کوچک در گچ شکننده نیز می شود.

 

برای اطلاع از قیمت روغن Ergon با دفتر ما با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

 

تجزیه و تحلیل گسترده ورود به سیستم به EEP کمک کرد تا نفت و گاز بالقوه را حین حفاری تعیین کند و اطلاعات لرزه ای ۳D و ۲D را با داده های حفاری واقعی بهبود بخشد، و احتمال موفقیت را بهبود بخشد.

با نگاه به آینده، اکتشاف Ergon همچنان به دنبال فرصتهای توسعه برای نفت و گاز طبیعی در سراسر ایالات متحده است.

 

چگونگی خرید روغن Ergon در ایران:

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن Ergon میباشد. شما به راحتی میتوانید روغن Ergon و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین روغن را برای تجهیزاتتان انتخاب کنید و سفارش دهید.