روغن Esso
( روغن اسو )

 

با شرکت تولید کننده روغن Esso بیشتر آشنا شوید:

 

روغن Esso یک نام تجاری برای ExxonMobil و شرکت های وابسته آن است.  این برند در سال ۱۹۷۲ به عنوان نفت استاندارد نیوجرسی شروع به کار کرد. در سال ۱۹۷۲، این نام در ایالات متحده به طور عمده توسط نام تجاری Exxon جایگزین شد، در حالی که  در همان زمان شرکت Humble Oil را خریداری کرد، در حالی که نام Esso به طور گسترده در سایر نقاط استفاده می شد.

روغن Esso

شرکت exxon mobil در هیوستون که صاحب برند روغن Esso میباشد

 

در بسیاری از کشورهای جهان، نام تجاری Esso و نام تجاری Mobil، به عنوان برند های تجاری  ExxonMobil شناخته می شوند. نام تجاری Exxon تنها در ایالات متحده در کنار Mobil استفاده می شود.

 

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

در سال ۱۹۱۱، نفت استاندارد به ۳۴ شرکت تقسیم شد که بعضی از آنها “نفت استاندارد” نامگذاری شدند و در برخی کشورها دارای حق انحصاری این برند بودند (شرکتهای دیگر هیچ حقوقی از قلمرو نداشتند). نام اسسو تلفظ صوتی اسم های اسم ‘S’ و ‘O’ در نام استاندارد Oil است. Standard Oil Company (نیوجرسی) (“Jersey Standard”) در ایالت نیوجرسی، در مریلند، ویرجینیای غربی، ویرجینیا، کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی و ناحیه کلمبیا حقوق مشخصی داشت. تا سال ۱۹۴۱، این حقوق را در پنسیلوانیا، دلاور، آرکانزاس، تنسی و لوئیزیانا به دست آورد.

 

 

چگونگی خرید روغن Esso در ایران:

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن Esso میباشد. شما به راحتی میتوانید روغن Esso و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین روغن را برای تجهیزاتتان انتخاب کنید و سفارش دهید.