روغن Houghton
( روغن هاتون )

کمپانی Houghton بزرگترین شرکت در حال رشد در بازار فلزات صنعتی و مایعات صنعتی است. روغن Houghton همچنین با تجارب بسیار ، از طولانی ترین سابقه در سرویس دهی برخوردار است.
کمپانی Houghton ترکیبی منحصر به فرد از تکنولوژی پیشرفته روانکاری و ۱۵۰ سال تجربه در مهندسی ساخت است که آن را قادر می سازد تا سخت ترین چالش های مربوط به روغن های صنعتی را حل و هزینه های عملیاتی خود را کاهش دهند.

شرکت روغن Houghton در سال ۱۸۶۵ تأسیس شد و امروزه  این شرکت جهانی در ۳۵ کشور با ۱۳ کارخانه تولیدی و بیش از ۲۰۰۰ کارمند مشغول به کار است. دفتر مرکزی این شرکت در پنسیلوانیا، ایالات متحده آمریکا است.

 

ما میتوانیم مناسب ترین روغن ها برای تجهیزاتتان را به شما معرفی کنیم. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.
کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید.

 

روغن Houghton

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

اخیرا در سال ۲۰۱۵ برند Houghton موفق به کسب Braemar UK Limited در کسب و کار متالورژی تخصصی با سابقه بیش از ۲۰ سال در بازار فلزی انگلستان شد. Houghton با بیش از ۲۵۰ کارمند تامین کننده پیشرو در خدمات مایعات صنعتی در بازار انگلستان امروز است.

 

خرید روغن Houghton در ایران:

شرکت پارس آسیا آرون توزیع‌کننده رسمی روغن Houghton در ایران میباشد. این شرکت به منظور تسهیل در خرید مصرف کنندگان ایرانی، افتخار دارد تا این محصولات با کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد.

 

برای اطلاع از قیمت روغن Houghton با دفتر ما با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.