روغن leybold
( روغن لیبولد )

 

با شرکت تولید کننده روغن Leybold بیشتر آشنا شوید:

قدمت کارخانه جات روغن leybold به ۱۶۵ سال پیش می رسد این کمپانی یکی از پیشگامان توسعه تکنولوژی خلا و مهندسی مدیریت گاز است شرکت پارس آسیا آرون وارد کننده و نماینده ی روغن لی بلد در ایران.

کمپانی Leybold ، واقع در کلن، بخشی از گروه صنعت سوئدی Atlas Copco است.

 

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

روغن Leybold

شرکت Leybold

تاریخچه کمپانی Leybold:

در سال ۱۸۵۰، بازرگان مارتین کوته، شرکت تجارت Kothe را تاسیس کرد، اما یک سال بعد درگذشت. با معرفی مدیر Ernst Leybold در سال ۱۸۵۱، شرکت Leybold & Kothe شکل گرفت، با تمرکز بر توزیع تجهیزات دارویی و تجهیزات فیزیکی. در سال ۱۸۶۳، ارنست لیبولد این شرکت را به طور کامل خریداری کرد، اما در سال ۱۸۷۰ آن را فروخت. نام این شرکت برای مدت زمان طولانی همین باقی مانده است.

 

در سال ۱۹۹۴، Degussa Leybold را به گروه Oerlikon Bührle سوئیس فروخت، که Leybold با Balzers AG که قبلا در اختیار داشت، به گروه Balzers و Leybold تبدیل شد. ادغام این شرکت ها به بزرگترین شرکت خلاء و فن آوری سطح زمین با حدود ۶،۵۰۰ کارمند منجر شد که در سال ۱۹۹۵ به فروش ۱٫۸ میلیارد دلار رسید.

 

در سال ۲۰۱۵ این شرکت به Leybold GmbH تغییر نام یافت و بخشی از واحدهای راه حل های خلاء بخش تجاری کمپرسور کمپانی Atlas Copco شد.

 

چگونگی خرید روغن Leybold در ایران:

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن Leybold میباشد. شما به راحتی میتوانید روغن Leybold و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین روغن را برای تجهیزاتتان انتخاب کنید و سفارش دهید.