روغن LUBRA
( روغن لوبرا )

 

با شرکت تولید کننده روغن LUBRA بیشتر آشنا شوید:

کمپانی روغن LUBRA یک شرکت سهامی با سرمایه ایتالیایی با منافع صنعتی و تجاری است که در سطح اروپا در صنایع خودرو و روانکاری، محصولات شیمیایی و پتروشیمی فعالیت می کند.

دفتر مرکزی روغن LUBRA امروز در Cornaredo، در حومه میلان، با مساحت بیش از ۲۰٫۰۰۰ متر مربع است، دفاتر تجاری و اداری و یک مجتمع شیمیایی مدرن برای تولید طیف کاملی از محصولات در این منطقه قرار دارد.

 

ما میتوانیم مناسب ترین روغن ها برای تجهیزاتتان را به شما معرفی کنیم. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.
کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید.

 

LUBRA  مجهز به راکتورهای سنتز تولیدات پیشرفته و محصولات افزودنی ویژه برای تهیه محصولات هدف است. راکتور دارای تجهیزات مخلوط سازی پیشرفته پایگاهی ایده آل و انعطاف پذیر برای تولید طیف گسترده ای از مواد شیمیایی خاص است.

روغن Lubra

 

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

در همان مجتمع Cornaredo، آزمایشگاه های شیمیایی مجهز برای تجزیه و تحلیل مواد خام  و کنترل کیفیت محصولات نهایی موجود می باشد. کمپانی روغن لوبرا  معتقد است که آینده صنایع شیمیایی در دانش فنی و توانایی فرمول بندی ترکیبات کارآمد جدید است که با تکامل تکنیکی ماشین آلات، وسایل تولید، مواد کار و غیره به روز می شود.

تولید LUBRA  به “حوزه های کسب و کار” متفاوت تقسیم می شود که توسط یک کارمند فنی با دانش گسترده ای مدیریت می شود؛ همچنین کارکنان از برنامه ای کاربردی که با استفاده از دستور آماده سازی شیمیایی از واحد آزمایشگاهی “تحقیق و توسعه” تدوین شده برای ایجاد ترکیبات جدید و به روز رسانی موجودات موجود استفاده می کنند.

جایگاه LUBRA Spa در بازار با حمایت از شبکه های تجاری و توزیع، متشکل از نمایندگان و فروشندگان، که اکثر قلمرو اروپا را پوشش می دهد، حمایت می شود و تضمین شده است.

 

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن LUBRA  :

شرکت پارس آسیا آرون توزیع‌کننده رسمی روغن LUBRA در ایران میباشد. این شرکت به منظور تسهیل در خرید مصرف کنندگان ایرانی، افتخار دارد تا این محصولات با کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد.

برای اطلاع از قیمت روغن LUBRA با دفتر ما با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.