روغن LUBRILOG
( روغن لوبریلوگ )

با شرکت تولید کننده روغن LUBRILOG بیشتر آشنا شوید:

از سال ۱۹۸۷، روغن LUBRILOG در زمینه توسعه و تولید روانکاری های ویژه و مخصوصا روان کننده های پرفلورینیت شده متخصص شده است، که به طور انحصاری با مواد خام از SOLVAY SPECIALTY POLYMERS®،که  رهبر جهان در این بازار است استفاده می کند. این شراکت بیش از ۲۰ سال عمر دارد. کمپانی LUBRILOG انواع روان کننده ها را برای تمام نیازهای خاص ارائه می دهد.

 

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

روغن LUBRILOG

تاریخچه شرکت تولید کننده روغن لوبریلوگ :

در سال ۱۹۸۷ یک تیم مهندسین متخصص  روانکاری تصمیم به ترکیب مهارت های خود برای ارائه روان کننده های با کیفیت بسیار بالا به بازارهای صنعتی خاص کردند.

روغن LUBRILOG ( روغن لوبریلوگ ) با تجهیزات و فن آوری بالا به مشتریانش روان کننده با کیفیت بسیار بالا و باگواهینامه ISO 9001 ارایه می دهد.

 

برای اطلاع از قیمت روغن LUBRILOG با دفتر ما با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

 

نقل قول از سایت لوبریلوگ:

” در سال ۲۰۰۹، ما برای رعایت الزامات مشتریانی که در صنایع پیشرو (هسته ای، هوافضا، اتومبیل، دارویی و غیره) فعالیت می کنند، به Romans sur Isère با امکانات جدید (واحد اداری و تولیدی) نقل مکان کردیم. از این پس ما قادر به تولید کلیه روان کننده های پرفورین شده خود در یک کلین روم اختصاصی با رعایت سطح تمیزی بالا و بدون تماس احتمالی با سایر روان کننده های تخصصی تولید شده هستیم.

سازمان ما و تجهیزات فن آوری پیشرفته ما به ما این امکان را می دهد که روان کننده های بسیار باکیفیتی را به مشتریان خود ارائه دهیم. امروز، شرکت ما دارای گواهینامه ISO 9001 است. ”

 

پارس آسیا آرون وارد کننده  روغن LUBRILOG  :

شرکت پارس آسیا آرون توزیع‌کننده رسمی روغن LUBRILOG در ایران میباشد. این شرکت به منظور تسهیل در خرید مصرف کنندگان ایرانی، افتخار دارد تا این محصولات با کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد.

با دفتر ما با شماره تلفن ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند