روغن Lubrizol
( روغن لوبریزول )

 

آشنایی با شرکت تولید کننده روغن Lubrizol :

شرکت روغن Lubrizol ارائه دهنده مواد شیمیایی مخصوص برای بازارهای حمل و نقل، صنعتی و مصرفی است. این محصولات شامل افزودنیهای روغن موتور و سایر مایعات مربوط به حمل و نقل، افزودنیهای روانکاری صنعتی و افزودنیهای بنزین و سوخت دیزل هستند. علاوه بر این، روغن لوبرزول مواد تشکیل دهنده و مواد افزودنی را برای محصولات مراقبت شخصی، داروها و وسایل پزشکی، مواد تخصصی، از جمله تکنولوژی پلاستیک و پوشش ها در قالب رزین ها و مواد افزودنی خاص تولید می کند.

Lubrizol یک شرکت تابعه از Berkshire Hathaway است و در Ohio اداره می شود. این شرکت ۶٫۵ میلیارد دلار درآمد را در سال ۲۰۱۶ به دست آورد و دارای حدود ۸،۳۰۰ کارمند در سراسر جهان است. R. Schnur رئیس و مدیر عامل فعلی است.

 

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

روغن Lubrizol

کمپانی تولید کننده روغن Lubrizol

شرکت Lubrizol به دو بخش کسب و کار، مواد افزودنی Lubrizol و مواد پیشرفته Lubrizol تقسیم شده است.

 

ما میتوانیم مناسب ترین روغن ها برای تجهیزاتتان را به شما معرفی کنیم. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.
کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید.

 

افزودنی های لوبریزول:

این شرکت مواد افزودنی برای حمل و نقل را شامل مواد افزودنی برای روغن های روانکاری، سوخت ها و سایر مواد شیمیایی و روانکاری های صنعتی را تولید می کند.

 

مواد پیشرفته Lubrizol :

مواد مخصوص و مواد شیمیایی مورد استفاده در محصولات مصرفی را برای مراقبت شخصی، صنایع دارویی و مواد غذایی تولید و به فروش می رساند؛ مواد ویژه تحت علامت های تجاری TempRite، Hycar و Estane ؛ و پوشش های تحت علامت تجاری Hycar، Sancure، Algan، Performax و Myflam به فروش می رسند.

 

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن Lubrizol  :

شرکت پارس آسیا آرون توزیع‌کننده رسمی روغن Lubrizol در ایران میباشد. این شرکت به منظور تسهیل در خرید مصرف کنندگان ایرانی، افتخار دارد تا این محصولات با کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد.

 

برای اطلاع از قیمت روغن Lubrizol با دفتر ما با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.