روغن Lukoil
(روغن لوک اویل )

با شرکت تولید کننده روغن Lukoil بیشتر آشنا شوید:

روغن Lukoil (به روسی: Лукойл) دومین شرکت بزرگ نفتی، در کشور روسیه است. ظرفیت تولید نفت خام این شرکت در سال ۲۰۱۲ بطور متوسط معادل ۱،۹ میلیون بشکه در روز، اعلام شد. طبق اعلام انجمن مهندسی نفت، مجموع نفت درجای شرکت لوک اویل در حال حاضر بالغ بر ۱۹ میلیارد بشکه برآورد می‌شود، که از نظر مالکیت ذخایر اثبات شده نفت و گاز در میان شرکت‌های غیردولتی، پس از اکسان‌موبیل، دومین شرکت بزرگ نفتی جهان، محسوب می‌شود.

دفتر مرکزی کمپانی لوک‌اویل، در شهر مسکو قرار دارد. اکثریت سهام این شرکت در اختیار واحد علی‌اکبروف می‌باشد. شرکت روغن Lukoil فعالیت‌های نفت و گاز گسترده‌ای، در بیش از ۴۰ کشور جهان دارد.

ما میتوانیم مناسب ترین روغن ها برای تجهیزاتتان را به شما معرفی کنیم. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.
کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید.

 

روغن Lukoil

 

کمپانی لوک‌اویل، در سال ۱۹۹۱ تأسیس شد، زمانی‌که، سه شرکت نفتی دولتی، توسط وزیر سابق نفت شوروی، واگیت آلکپروف با هم ادغام شده و لوک‌اویل را تشکیل دادند.

این شرکت تابه‌حال بیشترین میزان مالیات را به دولت روسیه پرداخت کرده‌است. به عنوان مثال؛ در طول سال مالی ۲۰۱۰، معادل ۳۰،۲ $ میلیارد دلار، مالیات عاید دولت روسیه کرد. لوک‌اویل اولین شرکت روسی بود، که واردبازار بورس لندن شد. همچنین در سال ۱۹۹۴، این شرکت از اولین کمپانی‌هایی بود، که شروع به عرضه بخشی از سهام خود، در بازار تازه تأسیس بورس مسکو، نمود.

در ماه آوریل سال ۲۰۱۳ شرکت لوک اویل با مدیران شرکت هس کورپوریشن، برای خریداری تأسیسات و دارایی‌های مستقر در روسیه این شرکت، به توافق رسید که در پی آن، شعبه هس کورپوریشن روسیه با ارزش ۲٫۰۵ میلیارد دلار، به شرکت روغن Lukoil واگذار شد.

 

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

پالایش

لوک‌اویل، مالک هفت شرکت پالایش نفت در شرق اروپا می‌باشد. این شرکت، در مجموع ظرفیت پالایشی معادل ۵۴،۱ میلیون تن را دارا می‌باشد. لوک‌اویل همچنین مالک ۴۹٪ درصد از سهام پالایشگاه ایساب در سیسیل، ایتالیا است.

روغن Lukoil

پتروشیمی

شرکت لوک‌اویل، دارای سه مجتمع پتروشیمی می‌باشد. بخش محصولات پتروشیمی لوک‌اویل، تحت مدیریت شرکت لوک‌اویل نفته‌کم، که از شرکت‌های تابعه این کمپانی می‌باشد، اداره می‌شود. کارخانه‌های پتروشیمی لوک‌اویل، در شهرهای ساراتوف، کالوش و بودنوفسک قرار دارند.

 

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن Lukoil :

شرکت پارس آسیا آرون توزیع‌کننده رسمی روغن Lukoil در ایران میباشد. این شرکت به منظور تسهیل در خرید مصرف کنندگان ایرانی، افتخار دارد تا این محصولات با کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد.

برای اطلاع از قیمت روغن Lukoil با دفتر ما با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.