روغن MARLOTHERM
( روغن مارلوترم )

با  روغن MARLOTHERM بیشتر آشنا شوید:

روغن MARLOTHERM

شرکت EASTMAN با سابقه بیش ۵۰ سال در زمینه روغن های صنعتی، روغن MARLOTHERM را طراحی کرده که این روغن ها در صنعت به عنوان پرکاربرد ترین روغن‌های انتقال حرارت به کار برده میشوند.

تحقیقات گسترده شرکت MARLOTHERM در حوزه علم شیمی منجر به تولید طیف وسیعی از روغن های انتقال حرارت با بازدهی بالا شده است. روغن های انتقال حرارت مالوترم برای سرمایش و گرمایش غیر مستقیم طراحی شده اند و همچنین عملکرد خوبی در فرایند های تبدیل و بازیابی انرژی دارند.

آنها عملکرد قابل اطمینانی را برای طیف گسترده ای از برنامه های سیستم تضمین می کنند.

 

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

روغن انتقال حرارت MARLOTHERM با فورمولاسیون های مختلفی تولید می‌شوند که بتوانند در تمام سیستمها اعم از فشار بالا و فشار پایین کارایی لازم را داشته باشند.

روغن های انتقال حرارت MARLOTHERM فرایندی ایمن را تضمین می‌کند که این در کم شدن هزینه‌ی تعمیر و نگهداری تاثیره بسزایی دارد.

 

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن MARLOTHERM :

شرکت پارس آسیا آرون توزیع‌کننده رسمی روغن مارلوترم در ایران میباشد. این شرکت به منظور تسهیل در خرید مصرف کنندگان ایرانی، افتخار دارد تا این محصولات با کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد.

برای اطلاع از قیمت روغن MARLOTHERM با دفتر ما با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

 

برای مشاهده انواع روغن مارلوترم اینجا کلیک کنیدروغن MARLOTHERM

راهنمای انتخاب روغن انتقال حرارت مناسب از بین خانواده روغن های مارلوترم:

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روغن انتقال حرارت مورد نیاز با توجه به شرایط عملکرد تجهیزاتتان و همین طور در دسترس بودن روغن ها، داده های ایمنی و مشخصات فنی، می توانید از نمودار دمایی زیر، برای انتخاب روغن انتقال حرارت مالوترم متناسب با نیازتان کمک بگیرید، یا برای بهره مندی از مشاوره رایگان انتخاب روغن مالوترم مناسب، با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵تماس بگیرید تا کارشناسانمان شما را راهنمایی کنند.

روغن مارلوترم

دمای کارکردی روغن های مارلوترم