روغن Mobil
( روغن موبیل )

شرکت Mobil که قبلا به عنوان شرکت Socony Vacuum Oil شناخته می شد، یک شرکت نفتی بزرگ آمریکایی است که در سال ۱۹۹۹ با Exxon ادغام شد تا یک شرکت مادر را به نام ExxonMobil تشکیل دهد. این شرکت قبلا یکی از هفت خواهری بود که در اواسط دهه ۱۹۴۰ تا اوایل دهه ۱۹۷۰ تحت تاثیر صنعت نفت جهانی قرار گرفت. امروز روغن Mobil به عنوان یک نام تجاری بزرگ و چند ملیتی همچنان به فعالیت ادامه می دهد.

در سال ۲۰۰۷ ذخایر نفتی اکسان‌موبیل؛ معادل ۷۲ میلیارد بشکه، برآورد شد.

اکسان مبیل تعداد ۳۷ پالایشگاه نفت  در ۲۱ کشور جهان دارد، اکسان‌موبیل با ظرفیت پالایش روزانه ۶٫۳ میلیون بشکه نفت، بزرگترین پالایشگر جهان، محسوب می‌شود.

روغن mobil

در فهرست شش کمپانی برتر نفتی جهان، که به نام «سوپرمیجر» طبقه‌بندی می‌شوند، اکسان‌موبیل، رتبه نخست را، به خود اختصاص داده است. محصولات تولید شده توسط شرکت اکسان‌موبیل، با سه برند «موبیل»، «اکسان» و «اسو» عرضه می‌شوند. بنیان‌گذار این شرکت نفتی، جان دیویس راکفلر بود.

ExxonMobil بزرگترین شرکت غیر دولتی در صنعت انرژی است و حدود ۳ درصد از نفت جهان و حدود ۲ درصد از انرژی جهان را تولید می کند.

این شرکت همچنین دارای بخش های فرعی دیگری مانند زغال سنگ و مواد معدنی است . این شرکت صدها شرکت کوچک  مانند Imperial Oil Limited (مالکیت ۶۹٫۶٪) در کانادا دارد.

 

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

شرکت  سابق Mobil در شهر فیرفکس، ویرجینیا، تا سال ۲۰۱۵ به عنوان یک زیرمجموعه ی ExxonMobil مورد استفاده قرار می گرفت. شرکت  ExxonMobil در سال ۲۰۱۶ در فهرست Forbes  در رتبه نهم جهان قرار گرفت. ExxonMobil دهمین شرکت سودآور در Fortune 500 در سال ۲۰۱۷ بود.

 

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن Mobil :

شرکت پارس آسیا آرون توزیع‌کننده رسمی روغن Mobil در ایران میباشد. این شرکت به منظور تسهیل در خرید مصرف کنندگان ایرانی، افتخار دارد تا این محصولات با کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد.ما میتوانیم مناسب ترین روغن ها برای تجهیزاتتان را به شما معرفی کنیم. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.
کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید.