روغن Neste

 

آشنایی با شرکت تولید کننده روغن Neste :

کارخانه روغن Neste  شرکت پالایش و بازاریابی واقع در اسپو، فنلاند است. این شرکت تولید، تصفیه و فروش محصولات روغنی و خدمات مهندسی و همچنین فن آوری های پیشرفته را ارائه می دهد.  شرکت Neste در ۱۴ کشور جهان فعالیت می کند و بیش از ۵۰۰۰ نفر کارمند دارد.  این شرکت بزرگترین تولیدکننده دیزل تجدیدپذیر در جهان است.

روغن نسته مالک پالایشگاه های نفتی در Porvoo و Naantali در فنلاند و دو پالایشگاه دیزل تجدید پذیر در سنگاپور و در روتردام هلند است.
تاسیسات تولید Neste در سنگاپور بزرگترین پالایشگاه دیزل قابل تجدید در جهان است که دارای ظرفیت ۱٫۱ میلیون تن در سال است. انتظار می رود خط تولید جدید ظرفیت تولید  را به  یک میلیون تن تا سال ۲۰۲۲ افزایش دهد. علاوه بر پالایشگاه های شرکت Neste در یک کارخانه نفت پایه در بحرین و در Nynas AB فعالیت می کند که نفت و قیر را تولید می کند.

Neste در سال ۱۹۴۸ به عنوان شرکت بنزین دولتی فنلاند تاسیس شد تا اطمینان حاصل شود که سوخت تصفیه می شود. این امر موجب ساخت پالایشگاه ها و توسعه تکنولوژی شد. پالایشگاه ها با استفاده از تکنولوژی آمریکایی ساخته شده اند.

 

روغن Neste

 

 

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

سهام Neste در بورس اوراق بهادار NASDAQ OMX هلسینکی عرضه شده است. از سال ۲۰۱۷، دولت فنلاند بزرگترین سهامدار این شرکت با ۵۰٫۱٪ سهام است.  Neste دومین شرکت جهان در  رتبه بندی جهانی ۲۰۱۸ توسط شرکت نایتس قرار گرفت.

 

چگونگی خرید روغن Neste در ایران:

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن Neste میباشد. شما به راحتی میتوانید روغن Neste و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین روغن را برای تجهیزاتتان انتخاب کنید و سفارش دهید.