روغن Optimol
( روغن اپتیمال )

روغن Optimol شهرت خود را از نو آوری در راه حل هایی که برای کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری داشته به دست آورده است. استفاده از روان کننده هایی که مانع سایش و همچنین باعث بهبود وضعیت سطوح می شود باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود. در نتیجه نیاز به تعویض روغن ۴۰ درصد کاهش می یابد. این کم شدن نیاز به جایگزینی،هزینه های قطعات و نیروی کار مربوط را کاهش می دهد.

ویژگی های کمپانی روغن Optimol

کمپانی Optimol دارای بیش از ۴۰ سال تجربه در تمام بخش های صنعت با دارا بودن ۲۰۰۰+ نفر مشتری در فرانسه، بلژیک و لوکزامبورگ وبه کار گیری یک تیم چند رشته ای  از متخصصین  در زمینه های مختلف روانکاری، مهندسی، سیستم های روغنکاری همچنین تعمیر و نگهداری، توسط تیم خدمات فنی بسیار موثر و لجستیک کارآمد موجب تولید محصولات با ارزش افزوده بالا می شود.

 

 

روغن optimal

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

محصولات روغن Optimol

روان کننده های عملکردی Castrol، سیستم های روغنکاری تک و چند نقطه و سیستم های از راه دور کنترل حرارتی و ارتعاش از محصولات شرکت روغن Optimol است.

مزایای Optimol

رهبر فناوری در تست مدل تریبولی
قدرت نوآورانه برای تکنولوژی فعلی
سیستم تست SRV® به عنوان استاندارد صنعت
دانش عمیق لازم برای تحقیق و توسعه
تداوم کیفیت در نتایج قابل اعتماد

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن Optimol  :

شرکت پارس آسیا آرون توزیع‌کننده رسمی روغن optimal در ایران میباشد. این شرکت به منظور تسهیل در خرید مصرف کنندگان ایرانی، افتخار دارد تا این محصولات با کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد.

برای اطلاع از قیمت روغن optimal با دفتر ما با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.