روغن PLUSCO
( روغن پلاسکو )

 

آشنایی با شرکت تولید کننده روغن PLUSCO :

کمپانی روغن PLUSCO دارای گواهینامه ایزو ۹۰۰۱: ۲۰۱۵ و گواهینامه ایزو ۱۴۰۰۱: ۲۰۰۴ است و در هیوستون  قرار دارد. روغن پلاسکو تولید کننده انواع روان کننده ها، موم ها، محصولات صنعتی، روغن های صنعتی، پاک کننده ها، لوله های دوار و سیمان است.

 

کمپانی PLUSCO بر روی نوآوری در تولید محصولات زیست تخریب پذیر سازگار با محیط زیست متمرکز است، که جایگزین محصولات فعلی خطرناک که امروز در بازار موجود است شوند. بسیاری از محصولات جدید این شرکت با روغن های طبیعی زیست تخریب پذیر تولید می شوند که جایگزین نفت یا مشتقات نفت فرموله شده است.

 

برای اطلاع از قیمت روغن PLUSCO با دفتر ما با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

 

گریس

روغن های گریس برای استفاده در شاسی خودرو، سازه های موتور، اتصالات جهانی، چرخ های پنجم، تجهیزات کشاورزی و غیره توصیه می شود.

 

روغن plusco

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

روان کننده

روان کننده Sealant یک روان کننده موثر است که برای ارائه روانکاری مداوم در طول سرویس پس از مدت زمان طولانی طراحی شده است.

 

چربی گیر و پاک کننده

با ترکیبی متعادل از سورفاکتانت، امولسیفایر حلال ملایم، مواد پاک کننده و دیگر عوامل حلال روغن تشکیل شده است.

 

محصولات صنعتی

حلال ها، محافظ های فلز، لعاب دهنده های ضد زنگ، لعاب های رنگی و روان کننده های نفوذی برای نیازهای صنعتی شما در دسترس هستند.

 

چگونگی خرید روغن PLUSCO در ایران:

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن PLUSCO میباشد. شما به راحتی میتوانید روغن PLUSCO و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین روغن را برای تجهیزاتتان انتخاب کنید و سفارش دهید.