روغن Quaker
( روغن کویکر )

 

آشنایی با شرکت تولید کننده روغن Quaker :

 

از سال ۱۹۱۸، شرکت تولید کننده روغن Quaker با شعار ایجاد و حفظ روابط بلندمدت با مشتری آغاز به کار کرد. این کارخانه به جز روغن های صنعتی پیشرو درتولید فلزات اولیه، فلزکاری و دیگر صنایع مرتبط  با آن در سراسر جهان است. کمپانی Quaker با حضور در ۲۱ کشور جهان دارای بیش از ۵۰٪ از فروش خالص درخارج از ایالات متحده است. کارخانه جات روغن Quaker همچنین به منظور رشد و افزایش فروش در بازارهای اصلی در حال ورود به بازار های چین، هند و برزیل است.

 

برای اطلاع از قیمت روغن Quaker با دفتر ما با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

روغن Quaker

دفتر مرکزی شرکت روغن کویکر در پنسیلوانی است این شرکت دارای دفترهای مرکزی منطقه ای در هلند، ریودوژانیرو، برزیل و شانگهای چین دارد.

این شرکت به طور عمومی در بورس اوراق بهادار نیویورک تحت معامله KWR است.
شرکت Quaker در حالی که سخت تلاش می کند تا نیازهای مشتریان را برآورده کند، احساس مسئولیت قوی نسبت به جوامعی که در آنها فعالیت می کند وهمچنین محیط طبیعی آن ها دارد.

 

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

تلاش های روغن Quaker در افزایش کیفیت، موجب کسب رتبه  ایزو ۹۰۰۱  از سازمان بین المللی استاندارد و همچنین ISO 14001 که گواهی شده و رتبه بندی شده توسط شرکت های معتبر مانند Lloyd’s، موسسه استاندارد بریتانیا BSI، و Det Norske شده است.

 

خرید روغن Quaker در ایران:

شرکت پارس آسیا آرون توزیع‌کننده رسمی روغن Quaker در ایران می باشد. این شرکت به منظور تسهیل در خرید مصرف کنندگان ایرانی، افتخار دارد تا این محصولات با کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد.

ما میتوانیم مناسب ترین روغن ها برای تجهیزاتتان را به شما معرفی کنیم. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.
کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید.