روغن Sasol
( روغن ساسول )

آشنایی با شرکت تولید کننده روغن Sasol :

کمپانی روغن Sasol یک شرکت گاز نفت یکپارچه با منافع شیمیایی قابل توجه است. این شرکت در آفریقای جنوبی،  عملیات در معدن ذغال سنگ و تبدیل آن به سوخت های مصنوعی و مواد شیمیایی از طریق فن آوری اختصاصی فیشر تروپش را انجام می دهد.

این شرکت همچنین دارای فعالیت های تولید و بازاریابی شیمیایی در اروپا، آسیا و آمریکا است. پرتفوی های شیمیایی این شرکت شامل پلیمرها، حلال ها، الفین ها و سورفکتانت ها و واسطه های آنها، واکس ها، فنول ها و محصولات نیتروژنی هستند.

 

روغن sasol

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

این شرکت اخیرا نخستین تاسیسات گاز به مایعات خود را در خارج از آفریقای جنوبی در دوحه در قطر افتتاح کرده است و در حال مذاکره با چین در مورد امکان تبدیل زغال سنگ به مایعات در چین است.

تمرکز روغن sasol بر تولید، پالایش و بازاریابی سوخت و روغن های صنعتی است.

در صنعت، ساسول سوخت و روغن های مناسبی را ارائه می دهد که از روند تولید دقیق عبور می کند. همچنین سوخت جت، سوخت الکلی و نفت سفید را تولید می کند.

ساسول  تلاش می کند تا عملکرد در ایمنی، بهداشت و محیط زیست را بهبود بخشد.

 

چگونگی خرید روغن sasol در ایران:

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن sasol میباشد. شما به راحتی میتوانید روغن sasol و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین روغن را برای تجهیزاتتان انتخاب کنید و سفارش دهید.