روغن shell ( روغن شل )

با شرکت تولید کننده روغن shell بیشتر آشنا شوید:

شرکت Shell یک شرکت هلندی و انگلیسی است که مرکز مدیریت آن در شهر لاهه هلند واقع شده است و یک شرکت چند ملیتی محسوب می شود. در حال حاضر حدود ۲۴۰۰۰ کارمند برای این شرکت این کار می کنند.
برخی از ادارات مهم شرکت تولید کننده روغن shell در شهر لندن واقع است. این شرکت جزء چند شرکت اول نفت و گازجهان است. فعالیت اصلی شرکت شل استخراج، پالایش، اکتشاف و توزیع محصولات نفتی است.

 

روغن shell

یکی از پالایشگاه های شرکت shell

شرکت نفت سلطنتی هلند در سال ۱۹۰۷ بنیانگذاری شده‌است. این شرکت با شرکت انگلیسی شل که در زمینه توزیع فراورده‌های نفتی فعالیت می‌کرد متحد شده است.

محصولات شل شامل روغن، سوخت و خدمات اتومبیل و همچنین اکتشاف، تولید و تصفیه محصولات نفتی است. اولین پالایشگاه شل در ایالات متحده در مارتینز کالیفرنیا قرار دارد که ایستگاه های Shell و Texaco را در غرب تأمین می کند.

وب سایت رسمی این شرکت www.shell.com می باشد.

 

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن shell ( روغن شل ) :

شرکت پارس آسیا آرون توزیع‌کننده رسمی روغن shell در ایران میباشد. این شرکت به منظور تسهیل در خرید مصرف کنندگان ایرانی، افتخار دارد تا این محصولات با کیفیت را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد.

برای اطلاع از قیمت روغن شل با دفتر ما با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

 

برای مشاهده تمام روغن های shell اینجا کلیک کنید

روغن shell ( روغن شل )

مشاهده تمام روغن های شل

 

چگونگی خرید روغن شل در ایران:

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن شل میباشد. شما به راحتی میتوانید روغن shell و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین روغن را برای تجهیزاتتان انتخاب کنید و سفارش دهید.