روغن Solutia

 

آشنایی با شرکت تولید کننده روغن Solutia :

کمپانی تولید کننده روغن Solutia تولید کننده مواد شیمیایی مخصوص از جمله پلی وینیل بوتیل (PVB)، اتیلن وینیل استات (EVA) و پلیمرهای ترموپلاستیک پلی پروپیلن (TPU) برای شیشه های چند لایه است. شرکت سولتیا در تاریخ ۱ سپتامبر ۱۹۹۷ به عنوان شرکت شیمیایی مونسانتو تاسیس شد.

دفتر مرکزی کارخانه جهانی Solutia در شهر میسوری، ایالات متحده واقع شده است، این شرکت چندین شعبه در Zaventem، بلژیک؛ سائو پائولو، برزیل؛ و شانگهای، چین دارد.

 

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

روغن سولوتیا در حال حاضر  به عنوان تولید کننده ی پیشرو در جهان در تولید PVB، EVA، و TPU interlayers برای پوشش پنجره ها و مواد شیمیایی برای صنعت لاستیک شناخته شده است.
این شرکت در سه ماهه دوم سال ۲۰۰۹ بخش نایلونی خود را با بسته شدن فروش به پایان رساند و در سال ۲۰۱۰، شرکت Etimex-Solar و Novomatrix را خریداری کرد.

 

Solutia با داشتن ۳۴۰۰ نفر نیرو در بیش از ۵۰ نقطه در سراسر جهان فعالیت دارد. این شرکت  درآمد خود را  در سال ۲۰۰۹، ۱.۶۷ میلیارد دلار اعلام کرده است.

شرکت سولوتیا توسط شرکت Eastman Chemical در سال ۲۰۱۲ برای ۴.۸ میلیارد دلار خریداری شد.

 

ما میتوانیم مناسب ترین روغن ها برای تجهیزاتتان را به شما معرفی کنیم. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.
کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید.

 

روغن Solutia

چگونگی خرید روغن Solutia در ایران:

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن Solutia میباشد. شما به راحتی میتوانید روغن Solutia و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین روغن را برای تجهیزاتتان انتخاب کنید و سفارش دهید.