روغن Texaco
( روغن تگزاکو )

آشنایی با شرکت تولید کننده روغن Texaco :

روغن تگزاکو

ساختمان مشترک کمپانی Texaco و Chevron

کمپانی تولید کننده روغن Texaco (“شرکت تگزاس”) یک شرکت تابعه شرکت Chevron آمریکا است. محصول شاخص آن سوخت “Texaco با Techron” است. همچنین دارای مارک روغن موتور Havoline است.

شرکت Texaco یک شرکت مستقل بود تا زمانی که خود را در سال ۲۰۰۱ به شرکت Chevron متصل کرد. این شرکت به عنوان شرکت سوخت تگزاس در سال ۱۹۰۱ در بومانت، تگزاس در هنگام کشف نفت در Spindletop تاسیس شد.

 

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

روغن Texaco

ساختمان کمپانی Texaco در دهه ۱۹۴۰

در سالهای اخیر، Texaco تنها شرکتی بود که تحت نام همان نام تجاری در تمام ۵۰ ایالت ایالات متحده و همچنین کانادا، بنزین را به فروش می رساند.

همچنین یکی از هفت خواهر بود که در اواسط دهه ۱۹۴۰ تا ۱۹۷۰ میلادی صنعت نفت جهانی را تحت سلطه قرار داد. آرم فعلی آن یک ستاره سفید در یک دایره قرمز (اشاره به ستاره تک تگزاس) دارد.

روغن Texacoروغن Texaco

بنزین Texaco با Techron افزوده شده توسط Chevron از سال ۲۰۰۵ به جای CleanSystem3 قبلی عرضه می شود. نام تجاری Texaco در ایالات متحده آمریکا، آمریکای لاتین و غرب آفریقا قوی است. این برند در اروپا هم وجود دارد؛ به عنوان مثال، این یک نام تجاری خرده فروشی شناخته شده در انگلستان است و حدود ۸۵۰ ایستگاه خدمات تجاری مارک Texaco دارد.

 

چگونگی خرید روغن Texaco در ایران:

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن Texaco میباشد. شما به راحتی میتوانید روغن تگزاکو و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین روغن را برای تجهیزاتتان انتخاب کنید و سفارش دهید.