روغن Therminol
( روغن ترمینول )

.

با روغن THERMINOL بیشتر آشنا شوید:

ایستمن خانواده ای از روغن های انتقال حرارت با ثبات گرمایی بالا به نام روغن THERMINOL را ارائه می دهد که به طور خاص برای انتقال حرارت بصورت غیر مستقیم در فراینده حرارتی طراحی شده است.

روغن THERMINOL

بدلیل عملکرد فوق العاده این محصول در صنعت، امروزه روغن THERMINOL به عنوان شرکتی جداگانه محسوب می‌شود و با فروش محصولاتش در چهار قاره جزو پر فروش ترین برند ها در روغن انتقال حرارت سنتتیک در دنیا به شمار می‌آید.

 

برای اطلاع از قیمت انواع روغن  THERMINOL با دفتر ما با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

 

این روغن ها توسط متخصصین فنی با عملکرد بسیار بالا و پایه ریزی قوی طراحی شده اند که بیش۵۰ سال است که در صنعت استفاده می‌شود. در حال حاضر در سراسر دنیا بیش از ۱۵۰۰۰ سیستم از این روغن استفاده میکند و در حال بهره برداری هست که این امر نشان از توانایی فنی بالای این شرکت در تولید روغن های انتقال حرارت با کیفیت است.

 

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

 

روغن های انتقال حرارت THERMINOL برای کنترل دما در پروژه های گوناگون طراحی و ارائه می شود و می تواند نیاز های عملیاتی همه‌ی سیستم های گرمایشی را فراهم سازد.

این روغن در همه محدوده های دمایی مختلف کاملا محافظت شده، قابل اعتماد و با ثبات است و زمانی که به صورت صحیح مورد استفاده قرار گیرد میتواند مدت زمان طولانی را بدون مشکل و با کمترین خرابی عمر کند و کارایی مفید داشته باشد.

 

چگونگی خرید روغن THERMINOL در ایران:

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن ترمینول میباشد. شما به راحتی میتوانید روغن انتقال حرارت THERMINOL و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین روغن را برای تجهیزاتتان انتخاب کنید و سفارش دهید.

 

برای مشاهده انواع روغن ترمینول اینجا کلیک کنیدروغن های ترمینول

 

راهنمای انتخاب روغن انتقال حرارت مناسب از بین خانواده روغن های ترمینول:

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای خاص عملکرد روغن ها، در دسترس بودن، داده های ایمنی و مشخصات فنی، می توانید از نمودار دمای زیر، برای انتخاب روغن انتقال حرارت متناسب با نیازتان کمک بگیرید، یا برای بهره مندی از مشاوره رایگان انتخاب روغن مناسب، با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵تماس بگیرید تا کارشناسانمان شما را راهنمایی کنند.

 

روغن ترمینول

دمای عملکردی روغن های ترمینول