روغن VALVOLINE
( روغن والولاین )

از زمان تأسیس روغن Valvoline با نوآوری در تکنولوژی روغن های سنتتیک و بازیافت شده از جمله برندهای مطرح جهان است.

شرکت Valvoline یکی از معروفترین و مشهورترین تولید کننده و عرضه کننده انواع روغن های صنعتی و مارک های برتر در دنیا است. این شرکت در بیش از ۱۴۰ کشور جهان روغن های صنعتی را به فروش می رساند.

کمپانی روغن والولاین در سال ۱۸۶۶ تأسیس شده است. شرکت Valvoline برای بیش از ۱۵۰ سال در فن آوری روغن موتور پیشرو است. از زمان تولید روغن موتور X-18 در سال ۱۹۳۹ تا تولید روغن موتور MaxLife  در سال ۲۰۰۰، روغن Valvoline  همیشه در تلاش بوده است تا مصرف روغن موتور را بهینه سازد.

 

 

روغن Valvoline

اگر اینجا کلیک کنید، میتوانید برای سفارش روغن مدنظرتان مستقیما با ما تماس بگیرید

۱۵۰ سال روان کننده

در سال ۱۹۲۰ کمپانی Valvoline اولین تولید انبوه روغن موتور خود را با نام مدل T آغاز کرد. در آن زمان هر یک از روغن موتور ها در کارخانه یک به یک و به صورت دستی پر  می‌شد.
در طول ۱۰۰ سال گذشته فن آوری تولید روغن موتور کمپانی Valvoline به طورکامل تکامل یافته است و با نوآوری های تکنولوژی روغن والولاین به جایی رسیده که افتخار دارد تنها شرکت روغن موتور است که می تواند تمام ۵ آزمایش بنزین مورد نیاز برای API های فعلی و دسته های بنزین ILSAC را در آزمایشگاه موتور  Ashland، کنتاکی انجام دهد.

چگونگی خرید روغن Valvoline در ایران:

پارس آسیا آرون وارد کننده روغن Valvoline میباشد. شما به راحتی میتوانید روغن Valvoline و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره ۰۲۱۲۲۰۱۰۵۵۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین روغن را برای تجهیزاتتان انتخاب کنید و سفارش دهید.