توضیحات

توضیحات

Mobil Almo 527 محصولی با کیفیت عالی است که در اصل برای روغن کاری مته های سنگین با پنوماتیک در عملیات معدنکاری زیرزمینی و سطحی در نظر گرفته شده است. از سهام پایه ای باکیفیت و مواد افزودنی تهیه شده است که باعث پایداری شیمیایی عالی و محافظت خوبی در برابر سایش و خوردگی می شود. رسوبات لثه ای ایجاد نمی کند که می تواند باعث کندی عملکرد دریچه شود. شاخص ویسکوزیته بالا و نقطه ریختگی پایین آن روغنکاری خوبی را در دماهای پایین ناشی از انبساط هوا و محافظ ها در برابر توقف های یخ زدگی تضمین می کند ، در حالی که فیلم های روغنی مناسبی را برای قطعات مته فراهم می کند که ممکن است در دماهای بالاتر کار کنند. حتی در صورت وجود مقادیر زیادی آب ، Mobil Almo 527 از خاصیت خیس کننده فلزی برخوردار است و ماهیت چسبندگی آن و توانایی امولسیون آب ، از نگهداری فیلم های روغنی مداوم برای کاهش سایش و محافظت در برابر زنگ زدگی و خوردگی اطمینان می دهد. میزان مه تولید روغن بسیار پائین است و از نظر بوی غیرقابل توصیف ، غیر سمی و غیر تحریک کننده هستند

فواید و مزایا

عمر طولانی ابزار هوا ، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری و تعمیر

محافظت عالی در برابر سایش و روانکاری مؤثر درصورت وجود آب

روانکاری مناسب در دمای پایین و با جلوگیری از یخ زدن

محافظت خوبی در برابر زنگ زدگی و خوردگی در صورت وجود آب

گرایش به شستشوی آب در شرایط مرطوب کاهش می یابد

مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و صمغ

محیط کار بهبود یافته به دلیل حداقل مه روغن در فضاهای محدود و بوی غیر سمی و غیر تحریک کننده.

کاربردها

Mobil Almo 527 برای استفاده در دریل های سنگی با پنوماتیک در معادن زیرزمینی و سطحی و همچنین در پیمانکار و سایر کاربردهای صنعتی توصیه می شود. این نرم افزار برای ابزارهای کوبه ای و چرخشی مناسب است.

Mobil Almo 527 برای برنامه های حفاری معدن و معدن سنگین و برنامه های مهندسی عمران در نظر گرفته شده است. این ممکن است توسط روغن کاری دستی یا مخازن روغن یکپارچه موجود در واحدهای کوچک ، و توسط روغن دهنده های خط هوایی و سیستم های روانکاری متمرکز در واحدهای بزرگتر اعمال شود.