توضیحات

Mobil Almo 527 محصولی با کیفیت عالی است که در اصل برای روغن کاری مته های سنگین با پنوماتیک در عملیات معدنکاری زیرزمینی و سطحی در نظر گرفته شده است. از سهام پایه ای باکیفیت و مواد افزودنی تهیه شده است که باعث پایداری شیمیایی عالی و محافظت خوبی در برابر سایش و خوردگی می شود. رسوبات لثه ای را ایجاد نمی کند که می تواند باعث کندی عملکرد دریچه شود. شاخص ویسکوزیته بالا و نقطه ریختگی پایین آن روغنکاری خوبی را در دماهای پایین ناشی از انبساط هوا و محافظ ها در برابر توقف های یخ زدگی تضمین می کند ، در حالی که فیلم های روغنی مناسبی را برای قطعات مته فراهم می کند که ممکن است در دماهای بالاتر کار کنند.

 

ویژگی ها و مزایا:

 

عمر طولانی ابزار هوا ، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری و تعمیر

محافظت عالی در برابر سایش و روانکاری مؤثر در حضور آب

روانکاری مناسب در دمای پایین و با توقف کمتر از بستن

 

کاربردها:

 

Mobil Almo 527 برای استفاده در دریل های سنگی با پنوماتیک در معادن زیرزمینی و سطحی و همچنین در پیمانکار و سایر کاربردهای صنعتی توصیه می شود. این نرم افزار برای ابزارهای کوبه ای و چرخشی مناسب است.

 

Mobil Almo 527 برای برنامه های حفاری معدن و معدن سنگین و برنامه های مهندسی عمران در نظر گرفته شده است. این ممکن است توسط روغن کاری دستی یا مخازن روغن یکپارچه موجود در واحدهای کوچک و توسط روغن دهنده های خط هوایی و سیستم های روانکاری متمرکز در واحدهای بزرگتر استفاده شود.